jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۳۷۰۴۵ ۰۴ شهريور ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

محمد بنا بعد از ناکامی در المپیک ریو برخلاف همیشه حرف از ماندن زد و گفت، حاضر است دوباره به عنوان سرمربی در میدان بماند و به کارش ادامه دهد. مطمئنا شنیدن این جملات از مربی بزرگی که باوجود کارنامه‌ای درخشان، ید طولایی در قهر و آشتی دارد، بسیار عجیب و کم‌سابقه بود، بویژه آن که این بار با وجود اختیارات تام، شکست بزرگی را در کارنامه خود و کشتی فرنگی ثبت کرد.

اینک که محمد بنا حرف از ماندن زده، آیا متولیان فدراسیون کشتی و شورای فنی کشتی فرنگی همچنان حاضرند به خواسته‌های مختلف او تن دهند؟ آیا رسول خادم دوباره راضی می‌شود با توجه به مصلحت کار و فضای حاکم بر کشتی، چشمان خود را بر اجرای قانون و فرآیند انتخابی در کشتی فرنگی ببندد و دوباره همه چیز را تحت اختیار بنا قرار دهد؟

خود بنا هم با توجه به اتفاقات المپیک ریو باید به این حقیقت رسیده باشد که در صورت ماندن، دیگر خبری از آن اختیارات تمام و کمال پیش از ریو نیست و او باید همچون سرمربیان دیگر تیم‌های ملی کشتی، تابع قوانین مصوب و جاری فدراسیون باشد.

این بار او نیست که حرف اول و آخر را می‌زند و اگر قرار به همکاری باشد، برخلاف گذشته، تصمیم‌گیرنده اصلی، رئیس فدراسیون و اعضای شورای فنی خواهند بود. همان نفراتی که پیش از المپیک از نگرانی قهر دوباره محمدبنا با هر خواسته منطقی و غیرمنطقی او موافقت کردند و سیاست سکوت و مدارا در پیش گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر