jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۵۶۱۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۱

جام جم ورزشی : معاون باشگاه استقلال گفت که سرمربی این تیم تصمیم می‌گیرد چه بازیکنی از جمع آبی‌پوشان جدا شود و چه بازیکنی به این تیم بپیوندد.

شرط جدایی شهباززاده از استقلال مشخص شد

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، علی نظری‌جویباری در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال،‌ درباره وضعیت مسکن کرار گفت: پیگیری لازم را انجام می‌دهیم ولی متاسفانه مشکلاتی برای ما ایجاد شده و منتظریم تا هر چه سریع‌تر مشکل مسکن کرار را هم حل کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که شهباززاده در آستانه جدایی از استقلال است، بیان کرد: درباره جدایی هر بازیکنی چه شهباززاده باشد چه هر بازیکن دیگر، آقای مظلومی تصمیم گیرنده است و ایشان باید نظر خود را اعلام کنند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که شهباززاده بر اساس قراردادش می‌تواند هر وقت خواست از تیم جدا شود، گفت: در قرارداد این بازیکن آمده که در صورت دریافت پیشنهاد خارجی تا پیش از نیم‌فصل ابتدا باید سرمربی استقلال موافقت کند و سپس این بازیکن با پرداخت یک مبلغ مشخص می‌تواند از استقلال جدا شود. به همین دلیل باز هم باید بگویم که تصمیم گیرنده درباره این بازیکن و سایر بازیکنان آقای مظلومی است.

او در پایان و در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به برنامه‌ریزی لیگ چیست، گفت: این که ملی‌پوشان به تیم‌هایشان دیر برمی‌گردند به ضرر تیم‌هایی است که تعداد زیادی ملی‌پوش دارند و به سود تیم‌هایی است که ملی‌پوشی ندارند. این مسئله به ما آسیب می‌زند و امیدواریم برای آن راه‌حلی پیدا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: