jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۹۸۱۵ ۰۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۰

60 روز شکنجه مرگبار کودک توسط گروگانگیران

کودک 9 ساله در بیمارستان جان باخت + عکس

۳

کودکی 9 ساله که توسط آدم ربایان ربوده شده، چند روز پیش پیکر نیمه جانش در خیابان های زابل پیدا شد و او پس از ساعت ها دست و پنچه نرم کردن با مرگ سرانجام در بیمارستان جان سپرد.

کودک 9 ساله در بیمارستان جان باخت + عکس

مهدی 9 ساله که در اردیبهشت امسال ربوده و چند روز قبل بیهوش در یکی از خیابانهای زابل رها شده بود در بیمارستان جان خود را از دست داد.

این کودک 9 ساله 28 اردیبهشت به قصد خرید از خانه خارج شده بود اما بازنگشت تا اینکه پس از گذشت چند ساعت از شماره ای ناشناس با ارسال پیامکی به پدر این کودک از ربودن وی اطلاع داده و درخواست مبلغ زیادی پول کرده بودند.

پلیس در تحقیقات انجام شده متوجه شد که شماره هایی که به خانواده مهدی تماس گرفته اند از شیراز و افغانستان بوده است.

از سوی دیگر گروگانگیران با تهدید اینکه در صورت دریافت نکردن پول کودک را می کشند، در آخرین تماس خود در دو هفته قبل مهلتی یک روزه به خانواده کودک دادند.سرهنگ نوربخش فرمانده انتظامی شهرستان زابل با اعلام این خبر، افزود: در آن زمان قرار ملاقاتی با تدابیر امنیتی انجام شد و دو نفر از آدم ربایان نیز در این قرار دستگیر شدند ولی چند روز بعد در پی تماس فردی ناشناس به مرکز فوریت های پلیس مبنی بر یافتن کودکی نیمه جان در یکی از خیابان های زابل ماموران انتظامی در محل حاضر شده و این کودک را که در بیشتر قسمت های بدن وی آثار شکنجه وجود داشت، یافته و به بیمارستان منتقل کردند.

متهمان اعتراف کردند این کودک را 60 روز شکنجه کرده اند و تحقیقات پلیس از این دو متهم برای دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، کودک خردسال به دلیل شدت جراحات وارده که تاکنون در کما و علایم حیاتی وی پایین بود نیمه شب گذشته به دلیل ضایعات مغزی در بیمارستان جان سپرد.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۴
واقعاً آدمهای كثیفی هستن چجور دلتون آمد با این طفلی اینكارو بكنین .
۰
۰
mohammad
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
بابای من یكی از جانبازان قطع نخاعی این مرز پرگوهره و سلامتیش رو برای امنیت و ناموس این مملكت داده.حالا چند تا آدم آشغال میان این طوری این بچه ی بی گناه رو میكشن و امنیت مردم رو به خطر میندازن.همچین آدمایی رو باید زنده زنده سوزوند
۰
۰
مادر دل شكسته...
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
شرم دارم كودكم ...شرم دارم از زنانی كه با به گنداب كشیدن نام مقدس مادر چنین اهریمن هایی بس خونخوار وجانی در دامان خود میپرورانند و پدرانی كه با تربیت شیطان و رها كردن انها در جامعه اینچنین بیرحمانه زندگی و انسانیت را سر مبرند ...شرم دارم از این دنیا..... شرم دارم از كسانی كه تكیه بر مسند قدرت میزنند تا با زراندوزی وفراموش كردن انسانیت وعدالت ،علفهای هرز جامعه را كاشته و همچون باغبانی دلسوز ، هرزبانی میكنند و هنگامی كه این هرز رفتگان به منصه ظهور رسیدند این چنین زشت و پلیدانه تمامی عقده و حرص و حقارتهایشان را بر فرق سر بی پناه ترین وبی دفاع ترین گلهای این باغ خشكیده میكوبند... شرم دارم از همه كسانی كه بجای ارمغان امنیت و شادی اینچنین بر دنیای زیبای كودكانه تو رنگ سیاه پاشیدند و با درندگی وخونخواری مهر (پایان) بر پیكر نحیفت كوبیدند...شرم دارم از خودم كه جز گریه و بی تابی برای تو و كودكانی كه همچون برگ خزان در زیر پای اهریمنان له شدند، نتوانستم كاری انجام دهم تا ذره ایی از ترسها و دردهایتان بكاهم... نازنینم،كودكم، ای پاك ترین پاكیها! ................خوشا دیدار ما در خواب چه امیدی به این ساحل خوشا فریاد زیرآب...
۰
۰