jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۹۸۷۱۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۵

نظراتی که کاربران برای مطالب مختلف در سایت‌ها منتشر می‌کنند، گاهی برای دیگر کاربران نیز مفید است و گاهی جز اضافه کردن اسکرول به صفحه‌ سایت به‌نمایش درآمده، هیچ مزیت دیگری ندارد.

پنهان کردن نظرات در سایت‌ها

تا به ‌حال چند بار نظرات به‌نمایش درآمده زیر ویدئوهای یوتیوب یا حتی مطالب سایت جام‌جم کلیک را خوانده‌اید؟ فیسبوک و دیگر سایت‌های خبری، شبکه‌های اجتماعی و حتی سایت‌های دانلودی چطور؟

نام افزونه: Don't Read The Comments
مرورگر: فایرفاکس

اگر در وبگردی‌های خود چندان به نظرات درج شده در مطالب توجه نمی‌کنید و ترجیح می‌دهید این نظرات از دید شما پنهان شوند تا از اسکرول کردن بیهوده نیز خلاص شوید، افزونه Don't Read The Comments را روی مرورگر فایرفاکس نصب کنید. این افزونه با تنظیمات پیش‌فرض خود به شما کمک می‌کند نظرات بسیاری از سایت‌های معروف را پنهان کنید. همچنین با امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توانید نظرات هر سایت دلخواه دیگر را پنهان کنید. (کافی است تنظیمات مورد نظر هر سایت را بدرستی تغییر دهید)

http://bit.ly/clickdrc

افزونه‌ Shut Up نیز قابلیت مشابهی را در مرورگر کروم برای شما فراهم می‌کند.

http://bit.ly/clickshut

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر