jamejamonline
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۷۹۸۳۹۷ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۰:۳۰

مدیر کمیته خدمات رفاهی و هماهنگی با سازمان ها و نهادهای همکار از انجام یک میلیون و 400 هزار تراکنش در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: از ساعت 24 امشب عملیات بن کارت های بانکی خرید کتاب دانشجویان و طلاب مسدود می شود.

بن کارت های دانشجویی امشب مسدود می شود

نیکنام حسین پور درباره بن کارت های خرید کتاب گفت : بن کارت های خرید کتاب ویژه دانشجویان و طلاب امشب مسدود می شود و انجام عملیات بانکی با آن ها غیرممکن خواهد شد.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تا ساعتی دیگر به کار خود پایان می دهد.

وی افزود: همچنین با هماهنگی شعب بانک صادرات نیمی از هزینه باقیمانده در بن کارت ها به حساب صاحبان بن کارت و نیمی دیگر را به حساب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بازمی گردانیم.

حسین پور یادآور شد: حدود 4 هزار دانشجو و طلبه برای دریافت بن کارت های خود اقدامی نکردند. همچنین وجه پرداختی متقاضیان هم پس از نمایشگاه کتاب بازگردانده می شود.

مدیر کمیته خدمات رفاهی درباره تراکنش های نمایشگاه امسال گفت: از 16 اردیبهشت ماه تا ظهر آخرین روز برپایی نمایشگاه 26 اردیبهشت ماه) یک میلیون و 400 هزار تراکنش توسط دستگاه های کارتخوان و عابر بانک های موجود در نمایشگاه کتاب امسال صورت گرفت.

وی افزود: همچنین در نمایشگاه کتاب امسال شاهد رشد 45 تا 50 درصدی فروش کتاب نسبت به سال قبل بودیم و به زودی میزان مجزای فروش نقدی و غیرنقدی نمایشگاه کتاب امسال را اعلام خواهیم کردیم.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر