jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۸۳۲۳۶ ۱۰ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۸

پایگاه اینترنتی ویژه‌ای راه‌اندازی شده است که کاربران در آن می‌توانند نام‌های مورد نظر برای مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت را پیشنهاد دهند و این نام‌ها مورد رای‌گیری قرار بگیرد تا هر یک از کاربران بتوانند احتمالات و پیش‌بینی‌های خود را در این زمینه بیان کنند.

سایتی ویژه برای نام‌گذاری مرورگر جدید مایکروسافت

به گزارش جام جم کلیک: مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت که فعلا با نام Project Spartan شناخته می‌شود بسیار مورد توجه کاربران جهانی قرار گرفته است و استرالیایی‌ها سایت اینترنتی ویژه‌ای با نام Sportsbet راه‌اندازی کردند که در آن می‌توان روی هر یک از نام‌های ارائه شده برای مرورگر جدید شرط‌بندی کرد.

«ویل بایرن» مدیر سایت Sportsbet گفت:

« Internet Explorer موقعیتی در اختیار داشت که هیچ مرورگر اینترنتی دیگری نتوانست به آن دست یابد. اما متاسفانه دوران موفقیت این محصول به سر رسید و این روزها مایکروسافت با تعریف پروژه Spartan می‌تواند محبوبیت از دست رفته را به دست آورد.»

اگرچه این روزها تلاش اصلی بر توسعه اسپارتان متمرکز شده است، اما مایکروسافت هفته جاری با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مرگ IE شایعه است و تولید مرورگر جدید به معنی پایان عمر مرورگر قبلی نخواهد بود.

«کریس کاپوسلا» مدیر بازاریابی مایکروسافت با حضور در کنفرانس Convergence 2015 تایید کرد که این شرکت به دنبال نام و برند جدید برای مرورگر خود می‌گردد که البته این اتفاق به معنی پایان عمر IE نیست.

در سایت اینترنتی جدیدی که راه‌اندازی شده است کاربران می‌توانند به هر یک از نام‌های پیشنهاد شده رای بدهند و اگر در پایان نظر آنها برای انتخاب نام مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت درست باشد، جایزه می‌گیرند.

منبع: رایورز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر