jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۸۲۵۹۳ ۰۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۳:۱۵

سیستم مدیریت مکالمات در نسخه اندروید فیس‌بوک در حال آزمایش است

مدیریت مکالمات با نسخه اندروید فیس‌بوک

فیس‌بوک قصد دارد پا را از یک شبکه اجتماعی فراتر بنهد و تصاویری در شبکه اینترنت منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند فیس‌بوک درحال تست کردن سیستم کنترل و مدیریت لیست مکالمات در نسخه اندروید نرم‌افزار خود است.

مدیریت مکالمات با نسخه اندروید فیس‌بوک

جام جم کلیک: فیس‌بوک در طول چند سال اخیر اثبات کرده است که نام شبکه اجتماعی برای این شرکت کافی نیست و خرید محصولاتی مانند اوکولوس ریفت و یا واتس اپ به خوبی نشانگر این رویکرد هستند. در همین راستا نیز شرکت فیس‌بوک درحال کارکردن بر روی ساختاری جدید برای کنترل و مدیریت مکالمات تلفن‌های همراه اندرویدی است تا کاربران بتوانند به راحتی برای کنترل تماس‌های خود، افزودن شماره‌ها به لیست سیاه، دریافت اطلاعات افراد تماس گیرنده (شامل نام و موقعیت مکانی و ...) اقدام کنند.

البته این امکانات چندان جدید نیستند زیرا در نخستین گام نرم‌افزار اولیه این کار توسط فیس‌بوک در فروشگاه پلی استور قرار داده شده بود ولی مشکل کار اینجا بود که کاربران نسبت به این برنامه چندان راغب نبودند. دومین مورد نیز به نرم‌افزار محبوب True caller بازمی‌گردد که در بسیاری از کشورها موفق به کسب بازاری بسیار بزرگ شده است و عملا تمامی این امکانات را به کاربران ارائه می‌کند.

با توجه به موارد اشاره شده باید گفت که چالش اصلی پیش روی فیس‌بوک برای به توفیق رساندن این نرم‌افزار این است که مخاطبین را متقاعد کند که از True caller دل کنده و به این محصول جدید روی بیاورند. سخنگوی شرکت فیس‌بوک در مواجهه با سوالی درباره امکانات جدید و متفاوت احتمالی در این نرم‌افزار گفت: «ما همواره درحال کار کردن بر روی ساختارهای جدید هستیم و درحال حاضر در این زمینه هیچ مطلبی برای ارائه و اعلام نداریم.» به این ترتیب تنها باید منتظر ماند تا فیس‌بوک تصمیم به معرفی دقیق‌تر پروژه خود بگیرد.

آناهیتا عیوض‌خانی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر