jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۸۲۲۳۷ ۲۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۳

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد

افزایش خدمات پلیس در نوروز

فرمانده نیروی انتظامی گفت: بنای پلیس بر افزایش خدمات انتظامی است و همه معاونت های ناجا در ایام نوروز پررنگ تر از گذشته در خدمت مردم خواهند بود.

افزایش خدمات پلیس در نوروز

قرارگاه نوروزی امام علی (ع) نیروی انتظامی با حضور سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا و معاونان این نیرو افتتاح شد.

سردار حسین اشتری در این مراسم که با حضور معاونان و فرماندهان ارشد ناجا برگزار شد، گفت: از دو ماه پیش دستورالعمل ها و مصوبات ویژه نوروز ۹۴ ابلاغ شده است و در حوزه راهنمایی و رانندگی با آمادگی بسیار خوب کار را آغاز کرده ایم و حتی چند روز پس از پایان تعطیلات نیز در همه محورها و جاده ها حضور خواهیم داشت.

وی محورهای تهران - فیروزکوه، تهران - قزوین - رشت - تهران و هراز را پر ترافیک ترین محورها اعلام کرد و افزود: گشت های انتظامی، خودرویی، موتورسیکلت و پیاده ناجا باید در ایام نوروز ساماندهی و تقویت شوند و در شهرهایی مانند تهران باید از اموال مردم به حد بسیار خوبی محافظت شود و در شهرهای زیارتی و مهمانپذیر هم باید همه مسافران آرامش کامل داشته باشند.

فرمانده ناجا خطاب به معاونان خود بر تأمین هر چه بیشتر امنیت بوستان ها، تفرجگاه ها و جنگل ها تأکید کرد و گفت: مأموران ناجا از چند روز پیش در مراکز خرید، فروشگاه ها و بازارها حضور بسیار پررنگی داشته اند.

سردار اشتری همچنین بر تقویت حضور ناجا در فرودگاه ها و مرزهای زمینی تأکید کرد و افزود: زائران عتبات عالیات باید کمترین معطلی را در مرزها داشته باشند و تأمین امنیت کاروان های راهیان نور هم به طور قطع در برنامه های ما خواهد بود.

وی از معاونت اجتماعی ناجا خواست اقلام تبلیغاتی و بروشورهایی میان مسافران نوروزی توزیع کنند تا توصیه های پلیس به این شکل به مردم منتقل شود.

سردار اشتری گفت: فوریت های پلیسی هم باید با سرعت بیشتر از گذشته پاسخگوی مردم باشد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس جامعه - یادداشت بیشتر
سرویس جامعه - گفتگو بیشتر
سرویس جامعه - پیشنهاد سردبیر بیشتر