jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۷۴۹۲۱ ۰۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۵

موتور جستجوی گوگل تصمیم دارد برای مقابله با فعالیت گروه تروریستی داعش در فضای مجازی چند نیروی عرب زبان را به استخدام خود درآورد.

برنامه گوگل برای مقابله با فعالیت داعش در فضای مجازی

به گزارش جام جم کلیک: شرکت اینترنتی گوگل، مودراتورهایی (مدیران نظارت بر کار سایت ها) از سراسر جهان را استخدام می کند تا مانع استفاده کاربران از یوتیوب در فضای مجازی به عنوان وسیله تبلیغات شوند.

بنابر این گزارش، در حال حاضر گوگل در بسیاری از نقاط جهان دارای کارکنان عرب زبان برای مبارزه با تبلیغات گروه های افراطی ازجمله داعش است.

بنابر این گزارش، دیلی میل همچنین نوشت: مودراتورها نوار ویدئویی زنده سوزانی خلبان اسیر اردنی توسط داعش را فقط پس از چند ساعت از یوتیوب حذف کردند.

منبع: ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر