jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۷۳۱۰۷ ۰۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۱:۴۵

موتورلا به آرامی در حال آماده‌ سازی کاربران برای رونمایی محصولی در 25 فوریه است. این رونمایی مرموز از محصولی ناشناخته می‌تواند قدمی جذاب در مسیر این کمپانی باشد که به تازگی از مالکیت گوگل درآمده و به لنوو پیوسته است.

خبرهای جدید و جذابی از موتورلا در راه است

به گزارش جام جم کلیک: موتورلا به آرامی در حال آماده‌ سازی کاربران برای رونمایی محصولی در 25 فوریه است. این رونمایی مرموز از محصولی ناشناخته می‌تواند قدمی جذاب در مسیر این کمپانی باشد که به تازگی از مالکیت گوگل درآمده و به لنوو پیوسته است.

آن طور که شایعات و اخبار نشان می‌دهد این مراسم یک رونمایی خارج از عرف از یک محصول خواهد بود. موتورلا ویدیویی را پخش کرده که در آن یک جعبه مرموز در تاریخ 25 فوریه به درب خانه‌ها ارسال می‌شود. محتویات جعبه تا کنون مشخص نشده و همچنان به عنوان یک راز باقی مانده است، ولی ظاهرا هر چیزی که شما به آن نیاز دارید در آن جعبه وجود دارد. این معمایی بسیار پیچیده است که به مرموز بودن این رونمایی می‌افزاید.

هر روز که می‌گذرد بیشتر به نمایشگاه MWC نزدیک می‌شویم، جایی که شاید موتورلا می‌خواهد قدرتش را به رخ رقیبانی چون سامسونگ و اچ‌تی‌سی بکشد که می‌خواهند پرچمداران آینده خود را در این نمایشگاه رونمایی کنند.

موتورلا که حالا سایه لنوو را روی سر خود می‌بیند، تلاش می‌کند تا اعتبار از دست رفته‌اش را در دنیای تکنولوژی پس بگیرد، این کمپانی سعی دارد با ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی و معمایی خود توجه کاربران را به محصولی که در شرف رونمایی است جلب کند. این محصول می‌تواند نسخه ای جدید از moto 360 (ساعت هوشمند موتورلا) یا یک تلفن هوشمند باشد.

نظر شما چیست آیا موتورلا می‌تواند با رقبای قدرتمند خود مبارزه کند؟ تنها صبر کردن می‌تواند پاسخ صحیح این پرسش را برای ما روشن کند.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر