jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۷۶۷۶۱۶ ۱۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۱

همزمان با رونمایی از ساعت هوشمند اپل، شایعات زیادی درمورد عمر کوتاه باتری این ساعت به گوش رسید و بسیاری از کارشناسان فاصله زیاد بین رونمایی تا عرضه این محصول را همین مشکل عنوان کردند.

باتری ساعت اپل آن‌قدرها هم کم جان نیست

از آنجا که عمر باتری ساعت‌های هوشمند یکی از حیاتی‌ترین ویژگی‌های این محصول به حساب می‌آید، این مساله باعث نگرانی کاربران منتظر این محصول نیز شده است، اما براساس خبری که سایت 9to5mac اعلام کرده، عمر این ساعت تقریبا هم اندازه دیگر ساعت‌های هوشمند بازار است و از این نظر نگرانی‌ا‌ی وجود نخواهد داشت.

اپل واچ به‌طور میانگین و با استفاده روزمره، نزدیک به ۱۹ ساعت شارژ نگه می‌دارد که با توجه به این‌که بیشتر کارهای مهم از طریق تلفن‌های هوشمند انجام می‌شود، این زمان می‌تواند بیشتر نیز باشد. همچنین اپل برای حالت استند‌بای ساعت هوشمندش، عمر دو تا سه روزه را در نظر گرفته است.

به گفته سایت 9to5mac با این‌که ساعت اپل چیزی از رقبا کم ندارد و چندان زمان زیادی تا عرضه این محصول نمانده، توسعه‌دهندگان این محصول ۳۰۰۰ عدد از اپل واچ را برای افزایش عمر باتری مورد آزمایش قرار داده‌اند و بعید نیست در سال نوی چینی، عمر باتری اپل واچ نیز به بیشتر از این میزان برسد.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر