jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۶۵۰۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۴۵

طبق سنت همیشگی، شرکت اپل پس از رونمایی از هر نسل از سیستم‌عامل آی.‌او.‌اس خود، نسخه‌های به‌روزرسانی آن را یکی پس از دیگری روانه آیفون و آیپد می‌کند.

رونمایی همزمان از آی‌.او.اس 8.2 واپل واچ

این‌بار به‌روزرسانی جدید اپل برای دستگاه‌های آی.‌او.‌اس با داستان جدیدی همراه است و احتمالا این محصولات آماده همنشینی با ساعت هوشمند اپل می‌شوند.

این اطلاعات که از طریق اسکرین‌‌شات‌هایی که سایت 9to5mac از آنها پرده‌برداری کرده به‌دست آمده، نشان می‌دهد اپل به‌طور کامل خود را برای ورود به بازار ساعت‌های هوشمند آماده کرده و حتی پشتیبانی نرم‌افزاری این گجت‌ها نیز شروع شده است. بنابراین در هفته‌های آینده شاهد رونمایی از این اتفاق مهم در دنیای فناوری خواهیم بود.

علاوه بر این، تغییر دیگری که این سیستم‌عامل در نسخه 8.2 با آن روبه‌رو می‌شود، اضافه شدن چند قابلیت جدید به سرویس سلامت اپل است که پیش از این استفاده از آنها غیرفعال بود. واضح است به‌محض رونمایی از آی.‌او‌.اس 8.2 ساعت هوشمند اپل نیز رونمایی خواهد شد. از نظر کاربران روزهای ابتدایی بهار، باورپذیرترین زمان برای ورود اپل‌واچ به بازار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر