jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۴۴۵۳۳ ۱۰ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۹

برنامه‌ «بعضیا» قصد دارد به واسطه‌ی فیلم‌هایی که از لبخند مردم به این برنامه ارسال می‌شود، تیتراژ خود را طراحی کند.

لبخند مردم در تیتراژ «بعضیا»

علی ضیاء در ابتدای برنامه «بعضیا» که شامگاه گذشته پخش شد، از رسیدن عکس‌هایی از لبخند مردم خبر داد و گفت: اگر مردم عزیز، فیلم‌های کوتاهی از لبخند زدن خود در حد چند ثانیه برای ما بفرستند، می‌توانیم آنها را در تیتراژ استفاده کنیم.

او در این برنامه گفت: همچنین مخاطبان می‌توانند در سایت برنامه، آیتم‌هایی را که فرصتی برای پخش آنها وجود نداشته، تماشا کنند؛ مثلا هفته گذشته در گفت‌وگو با احسان حدادی، آنقدر بحث‌های متعددی مطرح شد که فرصتی برای پخش آیتم گفت‌وگو با مادربزرگ و پدربزرگ او وجود نداشت، اما شما می‌توانید این آیتم را در سایت برنامه تماشا کنید.

مجری «بعضیا» یادآور شد: آیتم‌هایی را برای پخش در محرم ساخته بودیم که قسمت نشد آن شب‌ها در خدمتتان باشیم. این بخش‌ها نیز روی سایت موجود است.

ضیاء همچنین درباره‌ی حضور همزمان مردم در برنامه زنده نیز خطاب به مخاطبان توضیح داد: فکر می‌کنم ربیع الاول فرصت مناسبی برای حضور مردم در استودیو باشد. ما دنبال اتفاقاتی برای حضور گسترده‌تر شما در برنامه هستیم و حتی از شما می‌خواهیم حین دیدن «بعضیا» از خودتان فیلم بگیرید یا نظراتتان را درباره برنامه در قالب فیلم‌هایی برای ما ارسال کنید. (روابط عمومی برنامه بعضیا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر