jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۵۶۳۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۷

محمد علی کشاورز که طی سال های اخیر چندین بار مورد جراحی از ناحیه لگن و پا قرار گرفته است اکنون در خانه خود دوران درمان را سپری می کند.

عیادت هنرمندان از محمد علی کشاورز/ تصاویر

محمد علی کشاورز خالق نقش های ماندگار در سینما و تلویزیون پس از آخرین عمل جرای و مرخصی از بیمارستان درباره اوضاع این روزهایش گفت: اکنون حالم خوب نیست و در منزل استراحت می‌کنم و تحت درمان هستم.

 عیادت از محمد علی کشاورز


وی با اشاره به این‌که هر روز تحت معاینه پزشک قرار می‌گیرد و فیزیوتراپی می‌شود، افزود: اکنون به خاطر نمی‌آورم که قرص خورده‌ام یا خیر و این بیماری سبب شده تا همه چیز را فراموش کنم. نفسم بالا نمی‌آید و حتی دیگر قادر به راه رفتن نیستم.

در همین حال جمعی از اهالی سینما روز گذشته به عیادت وی رفتند. (سینماخبر)

http://uc.persianv.com/up2/images/aku88knuhksqmivctwc3.jpg

عیادت از محمد علی کشاورز

http://uc.persianv.com/up2/images/dxx3y1upwragx38lzlq2.jpg

http://uc.persianv.com/up2/images/pwccj6t9atimpcldtfj.jpg

عیادت از محمد علی کشاورز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر