jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۴۸۳۰ ۱۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۱

جام جم ورزشی: مربی دروازه‌بانان راه‌آهن گفت: از اینکه به جای عابدزاده تیم را تمرین می‌دهم خیلی خوشحال هستم.

برومند: خوشحالم به جای عابدزاده تیم را تمرین می‌دهم

پرویز برومند در خصوص حضورش به عنوان مربی دروازه‌بانان تیم بزرگسالان راه آهن که به جای عابدزاده گلرها را تمرین می‌دهد اظهار داشت: استیلی به من لطف داشت و من را به آکادمی راه‌آهن دعوت کرد این مسئله هم مصادف با مسافرت عابدزاده شده که در این 40 روزی که او حضور ندارد من در کنار تیم خواهم بود و کار با دروازه‌بانان راه‌آهن را دنبال خواهم کرد.

وی در مورد اینکه عابدزاده تمرینات ویژه و خاصی را با دروازه‌بانان دنبال می‌کرده و آیا در اینباره با او صحبتی کرده است، خاطرنشان کرد: قرار بود من با عابدزاده صحبت کنم و از او برنامه بگیرم اما این مسئله متأسفانه با اتفاقات دیدار با استقلال خوزستان روبرو شد که فرصت نشد در اینباره صحبت کنیم. به هر حال من یک امانت‌دار هستم و کارهای گذشته را دنبال خواهم کرد. امیدوارم که جواب اعتماد استیلی را بتوانم بدهم.

مربی دروازه‌بانان راه‌آهن در خصوص احساسش از اینکه به جای عابدزاده در تیم حضور دارد، یادآور شد: بابت این موضوع خیلی خوشحال هستم و تمام تلاش خود را می‌کنم تا دروازه‌بانان را آماده نگه دارم.

وی در مورد اتفاقاتی که در دیدار استقلال خوزستان و راه‌آهن رخ داد گفت: من صحنه را ندیدم و طبیعتاً نمی‌توانم در مورد آن صحبت کنم. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد خیر باشد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: