jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۲۹۱۳ ۰۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۸

گل طارمی بهترین گل شهریور ماه

آنچه در شب آرام 90 و فردوسی پور گذشت

جام جم ورزشی: برنامه نود این هفته از ساعت 22:42 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت 1:37 بامداد سه شنبه به پایان رسید.

آنچه در شب آرام 90 و فردوسی پور گذشت

برنامه نود این هفته از ساعت 22:42 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت. سئوال پیامکی این هفته برنامه نود به بهترین گل شهریور اختصاص یافته بود.مسعود مرادی کارشناس داوری این هفته برنامه نود بود.گزارشی از دیدار تیم های پدیده - پیکان ، سپاهان - تراکتورسازی و حاشیه ها و مصاحبه های مربوط به آنها پخش شد.

نتایج و نکات هفته گذشته لیگ برتر به تصویر کشیده شد.

داوری دو دیدار پخش شده مورد بررسی قرار گرفت و مرادی در این باره به صحبت پرداخت.

گزارش تقویم 90 پخش شد که یکی از اتفاقات جالب این هفته تولد علی پروین - 3 مهر - و محمد خوردبین - 2 مهر - ( پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس ) بود. همچنین باشگاه نیو کمپ دوم مهرماه افتتاح شده بود.گزارش نود درجه به شیوه ای طنز و با ادبیات خاص خود به اتفاقات هفته اخیر فوتبال کشورمان پرداخته بود.

گزارش کاملی از دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان و مصاحبه ها و حاشیه های این دیدار پخش شد.ویسی: جباری با من خصومت شخصی دارد!!

عبداله ویسی سرمربی استقلال خوزستان روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت: در ابتدای صحبتم از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم.

همه شما می دانید من اهل اعتراض به داوری نیستم و در بازی های مختلف چندین پنالتی ما را نگرفتند و من اعتراضی نکردند.
وی در مورد خصومت شخصی جباری، داور بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان با وی گفت: وی با من خصومت شخصی دارد و در کمیته آموزش وی مرا به کلاس ها اعزام نمی کرد و با من مشکل دارد و این مسئله را در این برنامه به صراحت اعلام می کنم.

مرادی در مرد صحنه های از این دیدار به عبداله ویسی گفت: آقای ویسی سر خوردن در فوتبال خطا نیست و شک نکنید که قضاوت جباری در این دیدار مشکلی نداشت و در این صحنه بازیکن استقلال خوزستان مانع رسیدن بازیکن تیم حریف به توپ شده است.

داوری دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان مورد بررسی قرار گرفت.
گزارشی از دیدار تیم های فولاد خوزستان و نفت تهران و مصاحبه ها و حاشیه های آن پخش شد.
امیری: فوتبال را از دانشگاه آغاز کردم/آرزویم حضور در جام ملت های آسیا است

وحید امیری بازیکن تیم فوتبال نفت تهران میهمان این هفته برنامه نود بود. امیری 26 ساله، دارای مدرک کارشناسی حقوق و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد تربیت بدنی، ابتدا وارد تیم فوتسال دانشگاه خرم آباد شده و سپس به فوتبال رو آورد.

وی در این باره گفت: تا زمان دانشگاه، در زمین چمن بازی نکرده بودم و فوتبال را از همان دوره آغاز کردم. چرا که امکانات نبود.
امیری گل علیرضا جهانبخش را بهترین گل شهریور دانست.
وحید امیری اظهار داشت: در زمان نوجوانی در مدارس فوتبال بازی می کردم که البته حرفه ای نبود.
وی در مورد شرایط نفت تهران گفت: نفت تهران شرایط مناسبی دارد و آمده ایم تا جایگاه فصل گذشته را حفظ کنیم و به همه ثابت کنیم که شایسته این جایگاه هستیم.

وی آرزوی خود را قرار گرفتن در ترکیب تیم اعزامی به جام ملت های آسیا دانست و گفت: برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را خواهم کرد، البته تا امروز نیز روند رو به رشد خوبی داشته ام و برایم افتخار است که توانستم توجه کی روش را جلب کرده و در لیست وی قرار گیرم.
امیری اظهار داشت: پس از قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی کشورم دوست دارم در اروپا بازی کنم.
گزارشی از عملکرد لژیونرهای فوتبال کشورمان در لیگ های خارجی پخش شد که عملکرد بازیکنان ایرانی حاضر در تیم های خارجی در هفته اخیر مورد بررسی قرار گرفت.
وحید امیری در ادامه صحبت های خود در مورد ظاهر ساده خود گفت: به عقیده من کسی که در زندگی هدفی داشته باشد زیاد به ظواهر خود توجه نمی کند.
وی در مورد هدف خود گفت: 4 سال پیش در لیگ دسته دو بازی می کردم و برای خود هدفگذاری کردم که در جام جهانی بازی کنم و معتقدم هر کس تلاش کند خدا مزد زحمات وی را خواهد داد.
امیری ادامه داد: باشگاه نفت از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری از بهترین باشگا های ایران است و خدا را شکر که در ابتدای کارم وارد این باشگاه شدم و مدیریت و کادر مناسب این باشگاه باعث رشد بازیکنان و تیم فوتبال آن می شود.
گزارش نود درجه پخش گردید و اتفاقات اخیر فوتبال کشورمان مورد بررسی قرار گرفت.
گزارشی از حجت اله خطیب مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس پخش شد که به تازگی دچار بیماری "تومور پانکراس" شده است، وی در این گزارش در مورد برخی اقدامات خود در زمان مریریت در باشگاه پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.
گزارشی از جدول فوتبال بازی های آسیایی در مراحل مختلف به تصویر کشیده شد.
گزارشی کامل از دیدار تیم های ذوب آهن و استقلال و حاشیه ها و مصاحبه های مربوط به این دیدار پخش شد.
داوری دیدارهای فولاد - نفت تهران و ذوب آهن - استقلال توسط مسعود مرادی مورد بررسی قرار گرفت.
گزارشی از غلامحسین مظلومی پیشکسوت فوتبال و باشگاه استقلال پخش شد که در بستر بیماری به سر می برد.
گزارشی از دیدار تیم های ملوان و گسترش فولاد و حواشی قبل و بعد از بازی و مصاحبه های مربوطه پخش شد.
داوری این دیدار مورد بررسی گرفت و مسعود مرادی کارشناس برنامه در مورد یک صحنه این دیدار نظر خود را بیان کرد.
سپس صحنه هایی از بازی تیم های راه آهن - مسجد سلیمان و صبای قم - سایپا و مصاحبه ها و حواشی این دیدار پخش شد.
گزارشی از جدول لیگ برتر و آمار گلزنان این رقابت ها به تصویر کشیده شد.
مسعود رضائیان مدیرعامل نفت مسجد سلیمان روی خط تلفنی برنامه آمد و در مورد تغییر مربی گفت: من اعتقادی به تغییر مربی ندارم و تغییر مربی نیز به خواست خود باقری نیا صورت گرفت و بهروز مکوندی سرمربی تیم شد.
آمار مسابقه پیامکی در پایان برنامه:

برنامه نود این هفته ساعت 1:37 بامداد سه شنبه به پایان رسید.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: