jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۰۰۵۴۴ ۰۷ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۴

محمد هوشمند تهیه کننده «پشت ماه» ضمن اعلام این خبر گفت : گروه «پشت ماه» با حضور در پشت صحنه سریال رمضانی «مدینه» روند ضبط این سریال را در یک هفته مانده به شروع ماه رمضان به تصویر کشیدند.

در پشت صحنه «متهم گریخت» و «مدینه» چه گذشت؟

هوشمند ادامه داد: به این منظور در چند نوبت در محل ضبط سریال « مدینه » حاضر شدیم و از روند ساخته شدن این سریال گزارش تهیه کردیم.

همچنین سیروس مقدم نیز به عنوان کارگردان سه مجموعه رمضانی «روز حسرت» ، «اغما» و «مدینه» با حضور در جلوی دوربین «پشت ماه» درباره اتفاقات پشت صحنه این مجموعه ها و روند تولید آنها صحبت کرد.این تهیه کننده با اشاره به برنامه فشرده بازیگران سریال «مدینه» ، هماهنگی برای حضور آنها در برنامه «پشت ماه» را بسیار دشوار ارزیابی کرد و افزود : با این حال توانستیم در کنار آقای سیروس مقدم با امیر معقولی ، زینب تقوایی ، شبنم مقدمی ، مهدی سلطانی و ناصر خیری گفت و گو کنیم و این ویژه برنامه چهارشنبه ساعت 13 از شبکه مستند پخش خواهد شد.

هوشمند همچنین اضافه کرد : برای روز سه شنبه نیز پشت صحنه سریال به یاد ماندنی «متهم گریخت» از شبکه مستند پخش می شود و مهران مهام ، ایرج محمدی و مریم امیر جلالی از تجربه ساخت این سریال خواهند گفت. این مستند نیز سه شنبه ساعت 13 پخش خواهد شد.
«پشت ماه» با هدف به تصویر کشیدن پشت پرده بهترین سریال های رمضانی سال های اخیر سیما به تهیه کنندگی محمد هوشمند در شبکه مستند تولید می شود و در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 19 از شبکه مستند پخش شد. (بانی فیلم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

شاید بزرگترین چالشی که کشورهای اروپایی همیشه پس از جنگ جهانی دوم انتظارش را داشتند مشکلات امنیتی، سیاسی و نهایتا اقتصادی-اجتماعی بود.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر