jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۶۹۹۸۶۶ ۰۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۴

مجید صالحی گفت: «مدینه» جزو سریالهای بحث برانگیز بوده است.

مجید صالحی: معتاد سریال «مدینه» ضد کلیشه است

بازیگر سریال مدینه که این شبها در کنداکتور پخش شبکه یک قرار دارد گفت: من همیشه از پیشنهادهای متفاوت استقبال میکنم بخصوص که اگر از طرف کارگردانان شناخته شده باشد.

این بازیگر که نقشی متفاوت نسبت به کارنامه بازیگرش اش را در این مجموعه ایفا میکند، ادامه داد: وقتی سیروس مقدم بازی در کاراکتر جوانی معتاد را پیشنهاد داد، ابتدا فکر کردم همان تصویر کلیشه ای از معتاد را خواهیم دید، اما وقتی فیلمنامه را خواندم، فهمیدم اتفاقا نویسنده کار کوشیده به سمت ضدکلیشه حرکت کند. این شد که بیشتر به کار علاقمند شدم.

صالحی درباره اینکه آیا نمی ترسید بازی در این نقش نگاه آشنایی که مخاطبان از شخصیت کمیک وی دارند را خدشه دار کند اظهار داشت: فکر میکنم مخاطبان هم از تکرار خسته شده اند و بدشان نمی آید بازیگرانی که در نقشهایی خاص جاافتاده اند را با کمی تغییر و تنوع نگاه کنند. تاکنون هم بازخوردهایی که از مخاطبان گرفته ام خوب بوده است.

این بازیگر درباره اینکه چقدر مدینه توانسته به عنوان یک سریال رمضانی موفق باشد نیز بیان کرد: اگر حمل بر خودستایی نشود، جزو سریالهای بحث برانگیز این ماه بوده است.

وی همچنین گفت: وقتی مخاطبان درباره سریالی حرف میزنند و شخصیتهایش را قضاوت میکنند، یعنی سریال نصف راه را پیموده است. بقیه اش می ماند به گذر زمان و اینکه در آینده هم مخاطبان از این سریال یاد خواهند کرد یا نه. (نسیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر