jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۹۹۴ ۲۷ اسفند ۱۳۸۰  |  ۲۱:۴۸

هم اکنون در استان کرمان 281 فرستنده تلویزیونی و رادیویی وجود دارد این فرستنده ها، برنامه های 6 شبکه تلویزیونی و8 شبکه رادیویی را در سطح استان پخش می کنند

شکرنیا، مدیرعامل صدا و سیمای مرکز کرمان با بیان این مطلب در سالگرد افتتاح شبکه استانی سیمای مرکز کرمان گفت : در حال حاضر،نودوهشت درصد مردم استان ، برنامه های شبکه اول ،78 درصد برنامه های شبکه دوم ،70 درصد برنامه های شبکه سوم و50 درصد برنامه های شبکه چهارم و45 درصد برنامه های شبکه استانی را دریافت می کنند.شکرنیا در ادامه گفت : با افزایش قدرت فرستنده شهر کرمان از50 کیلوواتی به 150 کیلوواتی در سال آینده ، میزان قدرت پوشش این فرستنده 3 برابر می شود. در خاتمه شکرنیا از هنرمندان این استان خواست برای طراحی تندیس دهمین جشنواره تولیدات مراکز استان که قرار است خردادماه سال آینده در کرمان برگزار شود، مشارکت کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر