jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۶۹۹۰۷۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۴

رئیس بنکداران مواد غذایی خبر داد:

ثبات قیمت مواد غذایی تا پایان سال

رییس بنکداران مواد غذایی، با بیان این که ثبات قیمت بستگی به سیاست‌های دولت دارد، گفت: اگر واردات یا صادرات کالایی ممنوع و یا آزاد شود بر بازار و قیمت‌ها تاثیرگذار خواهد بود. با این حال و با توجه به رکود شدید در بازار و عرضه زیاد کالا جایی برای افزایش قیمت وجود ندارد.

ثبات قیمت مواد غذایی تا پایان سال

جام جم سرا: قاسمعلی حسنی، با اشاره به ثبات قیمت مواد غذایی افزود: هم اکنون عرضه کالا زیاد و خریدار کم است و این یک عامل موثر در ثبات قیمت‌ها است.

رییس بنکداران مواد غذایی تصریح کرد: اگر تصمیم و یا سیاست خاصی اتخاذ نشود شاهد ثبات قیمت مواد غذایی تا پایان سال ۹۳ خواهیم بود. (فودنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر