jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۶۸۰۶ ۰۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۳

استقلال و پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال نمی خواهند از روی دست یکدیگر بازیکن بگیرند اما گاهی وقت ها آنها نمی توانند به این عهدی که دارند وفادار بمانند.

قلعه نویی و دایی از خیر این بازیکنان گذشتند/ انصاری فرد در تیررس سرخابی ها

به گزارش جام جم ورزشی ، سرخابی ها گاهی روی بازیکنانی نقاط مشترکی دارند. سلیقه امیر قلعه نویی و علی دایی هر چه باشد در یک موضوع خاص با هم اشتراک دارند و آن اینکه هر دو به دنبال صید جوانان لیگ برتر فوتبال هستند. علی دایی از همان روزی که به پرسپولیس آمد بنا را روی جوانگرایی گذاشت و اگر اسیر حاشیه های خودساخته نمی شد ، اکنون جوانانش افتخار ایستادن در بالاترین نقطه لیگ برتر فصل پیش را صاحب بودند. امیر قلعه نویی اما شرایط متفاوتی دارد. اگر خیال دایی بابت جوانانی که دارد راحت است ، قلعه نویی اضطراب جایگزینی بازیکنان باتجربه ای را دارد که فصل پیش هر کدام ساز جدایی نواختند و در هر موقعیتی برای استقلال در لیگ برتر و لیگ قهرمانان ساز مخالف کوک کردند.

سرمربی آبی ها به پوست اندازی تیمش نیازمند است و چهره هایی مانند بختیار رحمانی یا کریم انصاری فرد بازیکنان دلخواه او هستند که البته دایی نیز از کنار این نفرات بی تفاوت عبور نمی کند.

کریم انصاری فرد این روزها با تیم ملی در اردوی اتریش به سر می برد و امیدوار است در جام جهانی نیز فرصت درخشش پیدا کند. قرارداد انصاری فرد با تراکتورسازی به اتمام رسیده و مسئولان تیم تبریزی تلاش می کنند با این بازیکن برای ادامه همکاری به توافق برسند اما دو رقیب سرسخت در این راه دارند.سرخابی ها به این مهاجم پیشنهاد همکاری داده اند ولی هنوز به هیچ کدام از تیم های خواهانش جواب نداده است با این حال نزدیکانش معتقدند کریم در صورت ادامه حضور در فوتبال ایران به احتمال فراوان به پرسپولیس بازمی گردد.

اگر پروژه پیوستن کریم انصاری فرد به استقلال به بن بست بخورد، مشکلات قلعه نویی بیشتر می شود چون در فقر مهاجم ششدانگ مانند کریم در فوتبال ایران ، هر تیمی فرصت داشتن انصاری فرد را مغتنم می شمارد.استقلال که وریا غفوری را در راه اصفهان می بیند از فرصت ها برای پیوستن کریم به اردوی آبی ها استفاده می کند.

مدافع- هافبک سابق نفت تهران از گزینه های امیر قلعه نویی بود که با سپاهان تمام کرد.غفوری با چرخش بسوی اصفهان دست امیر را در پوست گردو گذاشت و او باید از این به بعد روی گزینه بعدی فکر کند.

هر چند سرمربی استقلال برای پرکردن تمامی خطوط به بازیکنان قابل اطمینان نظر دوخته است اما علی دایی در درون دروازه به دنبال دروازه بانی امن می گردد.در روز نخست مذاکرات باشگاه با بازیکنان ، دایی به اتفاق مدیر عامل باشگاه توفان به راه انداختند و دو دروازه بان همزمان به باشگاه رفتند اما امروز که چند روز از آن روز توفانی سپری شده خبری از محسن فروزان نیست .

بعد از سفر دایی به فرانسه برای سپری کردن تعطیلات، وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس فعلا مسکوت باقی مانده است.

امضای قرارداد با بهترین گلزن نیم فصل دوم لیگ سیزدهم (مهدی دغاغله) و آقای گل لیگ یک (مهدی طارمی) هواداران را امیدوار کرده است.اما سرنوشت گلر پرسپولیس مشخص نیست. گفته می شود محسن فروزان روی پله های ساختمان باشگاه بوده که علی دایی از رحیمی خواسته تا قید خرید او را بزند.

دایی از نیلسون حمایت کرده و شاید یکی از دلایل دلسرد شدن دروازه بان ها در مذاکرات این بوده که دایی آنها را به عنوان دروازه بان دوم می خواهد و برای سرمربی تیم پرسپولیس همچنان نام نیلسون درون دروازه مطرح است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: