jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۸۷۵۸ ۱۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۲:۳۵

هدف ما قرار گرفتن بازیکنان در شرایط مسابقه بود نه برتری مقابل صبا

کریم باقری: یکشنبه منتظر هواداران هستیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دیدار تدارکاتی مقابل صبای قم مهم قرار گرفتن بازیکنان در شرایط مسابقه بود نه نتیجه.

کریم باقری: یکشنبه منتظر هواداران هستیم

به گزارش جام جم ورزشی ،کریم باقری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره برتری دو بر یک سرخپوشان مقابل صبای قم گفت: در مجموع بازی خوبی بود و از تمامی بازیکنان در این بازی تدارکاتی استفاده شد تا آنها در شرایط مسابقه قرار بگیرند. همچنین اهداف فنی و تاکتیکی مربیان تیم نیز مورد استفاده قرار گرفت و به طور کلی باید بگویم این بازی فواید بسیار خوبی برای تیم ما داشت.

کریم باقری درباره نتیجه این بازی تدارکاتی افزود: برتری پرسپولیس مقابل صبا و نتیجه چندان مهم نبود. هدف ما قرار گرفتن بازیکنان در شرایط مسابقه و یک سری برنامه های فنی بود نه نتیجه. در این بازی از اغلب بازیکنان استفاده شد تا با توجه به فاصله دو بازی پرسپولیس مقابل داماش و راه آهن بچه ها در شرایط بازی باشند. تیم صبای قم هم تیم خوبی است و آنها از نفرات اصلی خود نیز در این بازی استفاده کردند. این بازی برای صبا هم فوایدی داشت. بازی درگیرانه و خوبی بود و ما به اهدافی که داشتیم دست یافتیم.

مربی پرسپولیس درباره برتری سرخپوشان مقابل داماش و بازی بعدی مقابل راه آهن تصریح کرد: کسب سه امتیاز مقابل داماش از اهمیت بالایی برای ما برخوردار بود و خوشبختانه توانستیم در خانه حریف سه امتیاز بازی را گرفته و با توجه به نتایجی که برای برخی تیم های بالای جدول رقم خورد شانس قهرمانی یا کسب سهمیه افزایش یافت و این اتفاق بسیار خوبی بود. خوشحالیم که در آغاز سال نو و با برتری و افزایش شانس قهرمانی هواداران را خوشحال کردیم. بچه ها واقعاً در رشت با تمام وجود به میدان رفتند. حالا به فکر بازی با راه آهن هستیم و معتقدم بازی سختی در پیش رو داریم. ما باید با تمام توان تلاش کنیم دو بازی باقی مانده را ببریم و منتظر برخی اتفاقات باشیم تا انشاالله به قهرمانی برسیم. نتیجه بازی استقلال و فولاد که هر دو شانس قهرمانی دارند بسیار تاثیرگذار خواهد بود و ما باید دو بازی خود را با موفقیت پشت سر بگذاریم و امیدوار باشیم که نتایج تیم فولاد و دیگر تیم های بالای جدول به نفع ما باشد. در حال حاضر تیم فولاد از شانس بیشتری نسبت به سایر تیم ها برخوردار است ولی بازی رو در روی استقلال و فولاد تا حدود زیادی تعیین کننده خواهد بود. ما بسیار امیدواریم که هواداران در بازی مقابل راه آهن حضور پرشماری در ورزشگاه آزادی داشته باشند و هواداران با حمایت همه جانبه خود کمک کنند تا تیم پرسپولیس با روحیه و انگیزه های هرچه بیشتر به مصاف تیم راه آهن رفته و یک پیروزی باشکوه را رقم زنند. انشاالله که اتفاقات خوبی در بازی بعدی به نفع تیم ما رخ دهد. ما روز یکشنبه منتظر هواداران هستیم.

کریم باقری در پایان گفت: امیدوارم مشکلات اداری مبلغی که قرار بود به بازیکنان پرداخت شود در آغاز هفته آینده حل و فصل شود تا بازیکنان با تمرکز و شرایط روحی روانی بهتری تلاش کرده و امیدوار به آینده باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط