jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۵۸۵۱۷ ۱۱ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۵

برنامه آقای گزارشگر با استقبال جالبی از سوی مخاطبان مواجه نشده است.

موضع گیری گسترده مجازی علیه داوران مسابقه آقای گزارشگر

در ایام نوروز مسابقه ای با عنوان "آقای گزاشگر" از شبکه سوم به روی آنتن می رود که سوژه جالبی برای پیدا کردن استعدادهای گزارشگری است و پیش بینی می شد استقبال خوبی از این برنامه صورت گیرد.
با این حال اما حضور داورانی غیرمرتبط با امر گزارشگری و بعضا تحقیر شرکت کنندگان از سوی گزارشگران باسابقه باعث شده مخاطبان این برنامه به طرق مختلف علیه داوران موضع گیری کنند.
بسیاری از مخاطبان با تاکید بر این نکته که نباید شرکت کننده های کم سن و سال را به خاطر داشتن استرس و یا عدم اطلاعات کافی از چهره های فوتبالی تحقیر کرد از داوران گزارشگر انتقاد و تاکید کردند این گزارشگران با وجود تجربه بالا، سوابق زیادی در اشتباه کردن دارند.
از سوی دیگر حضور افرادی مثل هادی طباطبایی که به خاطر ناآگاهی با حرفه گزارشگری تنها به موافق بودن با نظر دیگر داوران بسدنده می کند و یا هوشنگ نصیرزاده کارشناس مسائل داوری که برخوردهای جالبی با شرکت کنندگان ندارد، با انتقاد زیادی مواجه شده است.
بی شک این ایده جدید بسیار جذاب بوده و انتظار می رود در صورت ادامه یافتن در سال های آینده، نقاظ ضعف دوره اول آن برطرف شود.

نامه نیوز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر