jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۴۹۷۰۷ ۰۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۸:۰۱

متهم، خودرو را با مقتول به آتش کشید

صحنه‌سازی برای قتل دوست در بیابان

۳

مردی که به طمع به دست آوردن پول، دوست قدیمی‌اش را در بیابان‌های شهرستان سلماس استان آذربایجان‌غربی به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

صحنه‌سازی برای قتل دوست در بیابان

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌غربی در این باره به جام‌جم گفت: در یکی از روز‌های بهمن، فردی در بیابان‌های اطراف شهر سلماس با دیدن خودروی سوخته‌ای که از آن دود مشاهده می‌شد، با دیدن جسد سوخته مردی که درون خودرو قرار داشت، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع داد.

دقایقی پس از این تماس، ماموران با حضور در محل موضوع را به بازپرس جنایی گزارش کردند و با انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیق برای کشف هویت مقتول آغاز شد.

سرهنگ النقی‌پور افزود: با شروع تحقیقات، ماموران متوجه شدند عامل جنایت پس از قتل، خودرو را آتش زده تا هویت مقتول شناسایی نشود.

وی تصریح کرد: در حالی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت، ماموران با بررسی پرونده افراد گمشده هویت مقتول را شناسایی کردند.

با تحقیق از همسر مقتول وی عنوان کرد، شوهرش در حالی که پول زیادی همراه داشت خانه را ترک و عنوان کرد با یکی از دوستان قدیمی‌اش برای انجام کاری قصد خارج شدن از شهر سلماس را دارند.

رئیس پلیس آگاهی استان آذر بایجان غربی افزود: با به دست آمدن این سرنخ، ماموران با احضار این فرد تحقیق از او را آغاز کردند.

وی گفت: اطلاعی از سرنوشت دوستش ندارد، اما در ادامه و با دیدن دلایل و مدارک پلیس زبان به اعتراف گشود و به جنایت اعتراف کرد.

متهم گفت: وقتی متوجه شدم دوستم مقدار زیادی پول دارد او را به بهانه‌ای به خارج از شهر کشانده و پس از درگیری او را خفه کرده و با سرقت پول‌هایش جسد را همراه با خودروی وی آتش زدم.

با اعتراف متهم به قتل، دستور بازسازی صحنه جنایت صادر و متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
باد صبا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
از خدا بی خبر ...
۰
۰
سورنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
من هم با بچه های ایران زمین موافقم اما با تفاوت این كه در ملا عام اونو ... بكشند . تا درس عبرتی برای بقیه بشه . قربون عدالت علی برم كه همه چیزش رو حساب كتاب بود.
۰
۰
اسكندر هستم از خوی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اعدام این ملعون هیچ فایدی ندارد بلكه با عث بیشتر شدن جرم جنایت میشود ایشان باید در زندان باشد هر روز كار زشت ایشان برای مردم تكرار و مردم ببینند و عبرت شود
۰
۰