jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۴۸۸۷۴ ۰۴ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۸:۴۷

سه مرد شیاد که به بهانه فروش مواد غذایی کلاهبرداری میلیونی می‌کردند، از سوی پلیس مشهد دستگیر شدند.

فروش مواد غذایی ترفند کلاهبرداران حرفه‌ای بود

به گزارش جام‌جم، رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی در این باره گفت: چندی پیش فردی در پلیس آگاهی از چهار مرد به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد و در تحقیقات از او معلوم شد، وی قصد خرید مواد غذایی برای مغازه‌اش را داشته و با افرادی آشنا شده که ادعا می‌کردند بنکدار هستند و مواد غذایی را ارزان‌تر از بازار می‌فروشند.

سرهنگ حسین بیدمشکی افزود: شاکی پس از آن‌که اعتمادش به آنها جلب می‌شود با بنکداران معامله می‌کند، اما موفق به دریافت کالاهای خریداری شده نمی‌شود بنابراین با حضور در دفتر بنکداران متوجه می‌شود آنها ملک اجاره‌ای را تحویل صاحبش داده و متواری شده‌اند.

وی یادآور شد: با تشکیل پرونده و شروع تحقیقات جستجو برای دستگیری متهمان فراری ادامه داشت تا این که 35 شهروند دیگر نیز با حضور در پلیس آگاهی از افراد کلاهبردار شکایت کردند و معلوم شد آنها نیز در دام همان متهمان فراری گرفتار شده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی افزود: در ادامه جستجو‌ها ماموران مخفیگاه جدید متهمان را که مغازه‌ای در یکی از بازارهای شهر مشهد بود یافته و با اعزام به این محل، سه نفر از آنها را دستگیر کردند. متهمان با انتقال به پلیس آگاهی به کلاهبرداری‌های میلیونی از مردم اعتراف کردند.

بنا بر این گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات تکمیلی از آنها در حالی ادامه دارد که ماموران در تلاش هستند تا آخرین عضو این باند را هم دستگیر کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: