jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۵۴۸۹۸ ۲۸ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۶:۵۶

حسین فرکی سرمربی فولاد در حوالی پایان یک فصل موفقیت آمیز است. فصلی که یک برگ مهمش هنوز ورق نخورده . بازی استقلال ! فرکی در گفت و گو با سایت گل درباره این بازی مهم می گوید:

فرکی: آماده می شویم که استقلال را ببریم


بازی با تراکتورچطور بود اقای فرکی؟

ما خیلی انگیزه داشتیم که ببریم. بازی در خانه حریف بود و ما کار راحتی نداشتیم اما خب ما برای پیروزی رفته بودیم ودیدید که در تصاحب توپ و مالکیت و گردش آن برتر بودیم اما خب نتیجه مساوی شد و ما هم با توجه به اینکه مهمان بودیم راضی هستیم.

خیلی ها تیم شما را با کیفیت ترین تیم لیگ می دانند؟آیا همین طور است؟

همه لطف دارند . ما واقعاً تلاش زیادی کرده ایم. بچه ها زحمت کشیده اند و خوشحالیم که افکار عمومی از فولاد رضایت دارند... ما چیزی که در چنته داشتیم در اختیار تیم و بچه ها قرار دادیم، کم یا زیادش را نمی دانم فقط می دانم  با خلوص نیت بود.

شرایط تیم قبل از این دو بازی مهم به خصوص استقلال چطور است؟

بازی با استقلال یک انگیزه بزرگ است. فاکتور مهمی که ما در این بازی داریم بدون شک انگیزه زیاد بچه هاست که شاید نقطه برتری ما به استقلال باشد . بچه ها  فقط می خواهند برنده باشند .با تمرین های مرتبی که خواهیم داشت و  مطمئناً با تلاش زیاد بازیکنان و کادر برای بردن این تیم آماده می شویم.

نتیجه این بازی خیلی مهم است به خصوص برای سپاهان و شاید هم کمی تراکتور؟

ما تیم را هدایت می کنیم که ببرد. اما اینکه بازی ما نتیجه اش به کسی مربوط باشد مهم نیست و بیشتر برای خودمان مهم است... اتفاقاً بازی با نفت که هفته آخر هم هست خیلی مهم است. به هر حال ما در هر دو بازی برد می خواهیم و فقط برای خودمان بازی می کنیم.

سهمیه می گیرید؟

ممکن است کسب سهمیه ، در گرو همین دو بازی است. ما می خواهیم این اتفاق بیفتد و باید ببریم
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: