jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۴۰۹۳۱ ۲۷ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۸:۲۳

مزد بد بازی کردن شکست ناپذیرها

فرکی: گرفتن یک امتیاز برنامه فولاد بود

شکست ناپذیرها لقب فولاد خوزستان است که عصر امروز برابر ملوانان در انزلی شکست 2 بر 1 را در آخرین ثانیه های بازی با تساوی 2-2 عوض کردند اگر چه حسین فرکی سرمربی شکست ناپذیرها می گوید برای گرفتن یک امتیاز برنامه داشته است.

فرکی: گرفتن یک امتیاز برنامه فولاد بود

سرمربی فولاد خوزستان گفت، در دیدار با ملوان بندر انزلی به هدفش رسیده است.

حسین فرکی در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر ملوان درباره این دیدار گفت: ما صرفا برای کسب یک امتیاز به انزلی آمده بودیم و البته فضایی که تماشاگران ملوان که با تشویق تیمشان از دقیقه یک برای ما ایجاد کردند هم کار را برای ما سخت کرده بود. البته ملوان هم بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

 وی ادامه داد: گل ثانیه آخر تیم ما که موجب کسب یک امتیاز از این دیدار شد، با هدفگذاری ما منطبق بود، چرا که ما از دو بازی چهار امتیاز می‌خواستیم و از این بابت خوشحالم. در این دیدار فرصت‌های خوبی به دست آمد و بازی زیبایی به نمایش گذاشته شد که به نظرم تماشاگران نباید از دیدن این دیدار پشیمان بوده باشند، ولی شاید از نتیجه‌ تماشاگران ملوان آن هم به خاطر عوض شدن نتیجه‌ در آخرین ثانیه‌ها راضی نباشند.

 سرمربی فولاد در ادامه افزود: پتانسیل تیم ما بسیار بالاست، ولی اگر دقت می کردید متوجه می شدید که من از دقیقه سی‌ام با دو ، سه بازیکن مصدوم در طول بازی طرف بودم که بسیار کار ما را سخت کرده بود و من تمام تمرکزم را بر روی این گذاشته بودم که چگونه تا دقیقه 90 کار را ادامه دهیم. این کار ساده‌ای نبود. از سویی در انزلی بازی کردن و عقب بودن با نتیجه‌ دو بر یک کار را برای ما سخت‌تر می‌کرد. با این حال بازیکنان ما اجازه ندادند و من فکر می‌کنم که مزد بازی بد ما گرفتن همین تک امتیاز بود.

 به نوشته ایسنا فرکی درباره رفتار زشت علیرضا سلیمی دروازه‌بان تیمش با هواداران ملوان گفت: من این مساله را پیگیری می‌کنم و تذکر و اخطار لازم را به دروازه‌بانمان داده‌ام. من از طرف مجموعه فولاد از این بابت متاسفم و عذرخواهی می‌کنم. باید مسایل فرهنگی را بیشتر انجام دهیم و من قول می‌دهم با دیدن فیلم این بازی تصمیمی با نظر کمیته‌ انضباطی باشگاه در خصوص وی بگیریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس ورزشی - یادداشت بیشتر