jamejamonline
سیاسی قوه قضائیه کد خبر: ۱۲۴۶۹۳۰ ۲۱ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۳:۴۶

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: ۱۵ پرونده جرایم انتخاباتی در سطح استان تهران تشکیل شده است.

تشکیل ۱۵ پرونده جرایم انتخاباتی در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، محمدجواد حشمتی رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: انتخابات یوم ا.. باشکوهی است و اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به فرموده حضرت امام خمینی که مجلس در راس امور است، تجلی پیدا نموده و اهمیت آن در زمان کنونی روشن و پر واضح است.

وی در ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی دادگستری از تشکیل 15 فقره پرونده در خصوص جرائم انتخاباتی در استان تهران خبر داد و گفت: این پرونده ها در شعب ویژه تعیین شده در مراجع قضایی به صورت فوق العاده مورد رسیدگی قرار می گیرند.

رییس شورای قضایی استان تهران در خصوص اشراف بر فضای مجازی، خاطر نشان نمود: این فضا نیازمند کار نرم فرهنگی است و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دستگاه های متولی امور فرهنگی دیگر باید حضور جدی و نظارت استصوابی و موثر در این زمینه داشته باشند.

وی در این زمینه تصریح کرد: کارگروه تخصصی مرتبط با رصد فضای مجازی باید تقویت شود و اجرای کامل مصوبات ستاد استانی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی از سوی کلیه اعضای ستاد مورد انتظار است.

حشمتی مهذب در خاتمه افزود: برگزاری انتخابات با شکوه و در چارچوب قوانین و مقررات، مطالبة جدی و بحق مردم است که ضرورت دارد، تمام مراحل آن از ثبت نام تا رای گیری و اعلام نتایج در چارچوب قوانین و به نحو صحیح اجرا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس سیاسی - یادداشت بیشتر
سرویس سیاسی - گفتگو بیشتر
سرویس سیاسی - پیشنهاد سردبیر بیشتر
سرویس سیاسی - پیشخوان بیشتر