jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۴۶۷۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۶:۵۵

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی در صفحه شخصی خود سوءاستفاده از نام شهدا برای بازگشت دو برنامه تلویزیونی به آنتن زنده را کاری غیر اخلاقی دانست.

نام شهدا را نباید فدای اهداف سیاسی و رسانه‌ای کرد

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما پس از حواشی به وجود آمده برای دو برنامه تلویزیونی که براثر دو خطای سهوی ایجاد شده است، در حساب توئیتری خود متنی منتشر و تصویر آن متن را در صفحه اینستاگرامیش بازنشر کرد و نوشت:سکوت می کنم تا حاشیه ها بر متن غلبه نکند، سکوت می کنم چون اکنون کشور و نیروهای دلبسته به نظام به وحدت و همدلی نیاز دارند، همه حرف من در پیگیری نامه منتسب به جمعی از خانواده معظم شهدا این بوده و هست: ما باید آبرویمان را فدای شهدا و خانواده هایشان کنیم نه اینکه اسم و رسم آنها و نیت پاک شان را برای اهداف سیاسی و رسانه ای خود هزینه کنیم .شکی نیست که همه خانواده معزز شهدا و حتی آنهایی که برخی ، نامشان را بهانه ای برای جنجال آفرینی قرار دادند به هیچ وجه با قانون گریزی موافق نیستند.«خدا عاقبت همه ما را ختم بخیر کند»

گفتنی است؛ پیش از این تهیه کننده یکی از این برنامه‌ها به حمایت از خود و دیگر برنامه تلویزیونی با انتشار بیانیه‌ای به نفع خود از برخی از خانواده‌های معظم شهدا استشهاد جمع کرده بود، تا بتوانند دوباره برنامه‌اش را به صورت زنده روی آنتن ببرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر