jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۴۶۷۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۶:۵۵

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی در صفحه شخصی خود سوءاستفاده از نام شهدا برای بازگشت دو برنامه تلویزیونی به آنتن زنده را کاری غیر اخلاقی دانست.

نام شهدا را نباید فدای اهداف سیاسی و رسانه‌ای کرد

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما پس از حواشی به وجود آمده برای دو برنامه تلویزیونی که براثر دو خطای سهوی ایجاد شده است، در حساب توئیتری خود متنی منتشر و تصویر آن متن را در صفحه اینستاگرامیش بازنشر کرد و نوشت:سکوت می کنم تا حاشیه ها بر متن غلبه نکند، سکوت می کنم چون اکنون کشور و نیروهای دلبسته به نظام به وحدت و همدلی نیاز دارند، همه حرف من در پیگیری نامه منتسب به جمعی از خانواده معظم شهدا این بوده و هست: ما باید آبرویمان را فدای شهدا و خانواده هایشان کنیم نه اینکه اسم و رسم آنها و نیت پاک شان را برای اهداف سیاسی و رسانه ای خود هزینه کنیم .شکی نیست که همه خانواده معزز شهدا و حتی آنهایی که برخی ، نامشان را بهانه ای برای جنجال آفرینی قرار دادند به هیچ وجه با قانون گریزی موافق نیستند.«خدا عاقبت همه ما را ختم بخیر کند»

گفتنی است؛ پیش از این تهیه کننده یکی از این برنامه‌ها به حمایت از خود و دیگر برنامه تلویزیونی با انتشار بیانیه‌ای به نفع خود از برخی از خانواده‌های معظم شهدا استشهاد جمع کرده بود، تا بتوانند دوباره برنامه‌اش را به صورت زنده روی آنتن ببرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

نوروز شنیدنی در رادیو

نوروز شنیدنی در رادیو

نامگذاری سال جدید به نام «سال جهش تولید» عجین شد با كرونا و فضای متفاوتی كه در كشور ما وجود دارد. طعبیتا این مساله بر كنداكتور برنامه‌های رادیویی تاثیر جدی داشت و از اوایل اسفند تغییرات در برنامه‌ها را دستور كار قرار دادیم و ستاد كرونا در معاونت صدا شكل گرفت و بیش از 1366 ساعت برنامه برای پخش از همه شبكه‌های ملی و سراسری تولید و پخش شد.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر