jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۱۲۴۶۶۰۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۲:۲۹

قیمت خودرو، امروز (پنجشنبه) در بازار آزاد نسبت به دیروز با افزایش متوسط یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی در برخی خودرو‌ها همراه است.

قیمت روز خودرو در ۱۷ بهمن + جدول

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس معاملات انجام شده امروز (۱۶ بهمن ۹۸) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به دیروز (۱۵ بهمن ۹۸) تغییرات خاصی را شاهد نبوده است.

طبق آخرین قیمت بازار، پژو ۲۰۷ اتوماتیک نسبت به قیمت روز خودرو در روز گذشته (۱۶ بهمن ۹۸) با افزایش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۲۰۰میلیون تومان خرید و فروش شد.

سمند ال ایکس ۹۹ میلیون تومان، دنا پلاس توربو ۱۹۵ میلیون تومان، دنا( تیپ یک) ۱۴۵ میلیون تومان معامله شدند که این اعداد بیانگر افزایش ۳ میلیون تومانی در نرخ است.

پژو ۴۰۵ جی ال ایکس و تیبا ۲ به ترتیب به قیمت ۹۴ میلیون تومان و ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رسیدند که این اعداد بیانگر افزایش یک میلیون تومانی در قیمت است.جدیدترین قیمت خودرو های وارداتی در بازار

همچنین بر اساس مشاهدات میدانی با توجه به روند افزایش قیمت خودرو‌های خارجی در کشور، شاهد نوسانات جزئی در نرخ خودروهای وارداتی هستیم.

بر اساس آخرین نرخ ها در بازار، قیمت خودرو کیا اسپورتیج ۲۰۱۷ نسبت به قیمت روز خودرو در روز گذشته (۱۶ بهمن ۹۸) بدون تغییر در قیمت به مبلغ ۸۶۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.

تویوتا CHR تیپ لانچ (۲۰۱۸)، به قیمت ۹۷۰ میلیون تومان، تویوتا راو ۴ مدل (۲۰۱۸)، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، کیا اپتیما (۲۰۱۷)، به قیمت ۸۳۵ میلیون تومان، کیا سورنتو ۲۰۱۷، یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان، نیسان جوک (اسپرت)، ۶۲۰ میلیون تومان با ثبات در نرخ معامله شدند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس اقتصادی - یادداشت بیشتر
سرویس اقتصادی - گفتگو بیشتر