jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۱۲۴۶۳۷۷ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۵:۱۹

مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: تاکنون 7 نفر مشکوک به بیماری کرونا در کشور شناسایی شدند که آزمایش آنها منفی گزارش شده است.

شناسایی 7 مورد مشکوک مبتلا به «کرونا» در ایران

به گزارش جام جم آنلاین، کیانوش جهانپور در گفتگو با فارس با بیان اینکه پرواز اختصاصی برای انتقال 70 دانشجوی ایرانی مقیم چین حدود 2 روز است که آماده شده گفت: انتقال این دانشجویان نیازمند هماهنگی با کشور چین بود که این کشور زمان حرکت را بامداد سه‌شنبه تعیین کرده است.

وی گفت: تیم پزشکی برای انتقال این دانشجویان اعزام خواهد شد و این دانشجویان پس از ورود به کشور تحت کنترل و قرنطینه قرار خواهند گرفت.

مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت افزود: تاکنون حدود 7 نفر مشکوک به بیماری کرونا در کشور شناسایی شدند که خوشبختانه آزمایش تمام آنها منفی گزارش شده است.

جهانپور در پایان افزود: تمام موارد مشکوک طی 14 روز اخیر سابقه سفر به چین و مراودات با شهروندان این کشور را داشته‌اند و دارای علایم شبه آنفلوآنزا بوده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر