jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۴۳۵۷۴ ۰۸ دی ۱۳۹۸  |  ۱۶:۴۳

جوانی که قصد داشت ۱۱ کیلو و ۵۰۰گرم تریاک را با چمدان چرخدار در ایستگاه متروی راه آهن تهران تحویل دهد، دستگیر شد.

کشف بیش از ۱۱کیلوگرم تریاک در متروی راه آهن تهران

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، ساعت ۱۷ عصر شنبه هفتم دی ماه ماموران پلیس مترو در ایستگاه راه آهن تهران به جوانی حدودا ۳۵ ساله که با یک چمدان چرخ دار در حال تردد بود، مشکوک شدند بنابراین رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و او را به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

او در حالی که به نظر می رسید سردرگم و چشم انتظار فردی است، در راهروهای مترو قدم می زد تا اینکه پس از ۴۰ دقیقه مراقبت، ماموران برای بررسی بیشتر نزدش رفته و او را به مقر پلیس مترو منتقل کردند.

در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که در چمدان چرخدار او ۱۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک جاساز شده است.

این جوان که توسط ماموران دستگیر شده بود در بازجویی های انجام شده اظهار کرد که در یکی از استان های مرکز کشور ساکن است و در یک قالیشویی کار می‌کند. او اظهار کرد که چندی قبل با مردی آشنا شده و این فرد به او پیشنهاد داده تا برای بهتر شدن وضعیت مالی خود با او همکاری کند و هر چند وقت یک بار بسته‌ای را به تهران منتقل کند. او همچنین گفت که این مرد یک چمدان در اختیارش قرار داده و خواسته که سوار بر قطار به تهران آمده و در ایستگاه مترو منتظر بماند تا اینکه مردی در قبالش ۲ میلیون تومان بدهد و چمدان را تحویل بگیرد.

متهم در بازجویی های پلیسی، مدعی بوده که از جاساز شدن مواد مخدر اطلاع نداشته است. او هم اکنون برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی همدستانش در اختیار پلیس پیشگیری قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: