jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۳۱۰۶۳ ۰۹ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۴:۳۴

روابط عمومی معاونت صدا با همکاری شبکه‌های رادیویی، کتابچه «پاییزی رادیو» را که در برگیرنده برنامه‌های منتخب شبکه‌های رادیویی است را با ساختار جدید منتشر کرده است.

کتاب «برنامه‌های منتخب رادیو» منتشر شد

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا، حامد فاتحی مدیر روابط عمومی معاونت صدا با بیان اینکه تعلقات مخاطبان رادیو، در طول زمان تغییر کرده ولی این رسانه ویژگی صداقت و وفاداری خودش را همچنان حفظ کرده و همگان اذعان دارند که رادیو، طرفداران وفادار و پرشماری دارد، گفت: دلایل پرشنونده بودن رادیو متعدد است،ازآن جمله که رسانه‌ای تقریباً خصوصی برای مخاطبی است که در خلوت خود به آن اعتماد می‌کند، به راحتی قابل حمل و نقل است، بهره‌گیری از آن رویاساز است و این کارخانه رویا سازی می تواند موسیقی و کلام را در ذهن مخاطب تصویر کند.

وی تصریح کرد: رادیو با وجود همه فناوری‌ها و امکانات جدید، از جمله رایانه‌ها و دیسک‌های تصویری، همچنان جایگاه خود را دارد و بازارش در دنیا گرم و پر رونق است و در ساحت های جدید علاوه بر بستر های گذشته، جلوه نمایی می‌کند، منوط به آنکه بتواند خود را روزآمد کند و به نیازهای مخاطب پاسخ دهد.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا تصریح کرد: رسانه ملی به ویژه معاونت صدا با داشتن طیف وسیعی از مخاطبان فعال در دوره عصر ارتباطات مدرن، به دنبال آن است تا ایده های جدید خلق کند؛ و افزون بر تقویت و تثبیت جایگاه برنامه سازی، مطابق با تکنولوژی و فناوری روز و اهداف انقلاب اسلامی، تعامل فعال با مخاطب خود را مورد توجه قرار دهد تا به رادیویی پویا و تاثیرگذارتر از گذشته تبدیل شود.

فاتحی با اشاره به تدوین هفتمین کتاب برنامه‌های منتخب رادیو گفت: با راهبری دکتر شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، در ابتدای هر فصل برنامه‌های منتخب شبکه‌های رادیویی که در قالب ساختار‌های «کلامی - پیامی (میزگرد، مسابقه، گزارش)»، «کلامی- آوایی»، «کلامی - پیامی - آوایی»، «ترکیبی- نمایشی»، «نمایش»، «روایی - آوایی»، «پیامی»، «روایی (مستند)»، «کلامی» و «کلامی، پیامی، روایی» با موضوعات «معارفی و قرآنی»، «اقتصادی»، «فرهنگی»، «اجتماعی»، «طنز»، سلامت»، «سیاسی»، «ورزشی»،«تاریخی و دفاع مقدس»، «علمی»،«چند رسانه‌ای و فضای مجازی(ایران صدا)» در قالب کتابچه فصلی معرفی می‌شود.

وی افزود: در نسخه جدید کتابچه بخش‌های جدیدی هم، چون «رادیو محرم» و «رادیو اربعین» نیز قرار گرفته است، در این مجموعه که ویترینی از بهترین‌های رادیو در پاییز ۱۳۹۸ است با رعایت اصل اختصار با اشاره به ساختار، موضوع، روز و زمان پخش برنامه‌ها به اهداف، موضوعات، ویژگی‌های ممتاز و ذکر نام عوامل کلیدی و کارشناسان اشاره شده است.

فاتحی گفت: نحوه مواجهه برنامه‌ریزان و برنامه‌سازان هم با برنامه‌های برجسته و شاخص نسبت به سایر برنامه‌ها متفاوت است تا بتوانند از این ظرفیت بالقوه به نحو مطلوب استفاده و فرصت جذب مخاطبان جدید وحفظ مخاطبان موجود را به حداکثر رسانده و در انتقال پیام و محتوای مورد نظر توفیق حداکثری داشته باشند.

بنا بر این گزارش، مخاطبان محترم رادیو می توانند نسخه الکترونیکی (PDF) این کتابچه را ازپایگاه اطلاع radio.ir و کانال سروش به آدرس @radioir و بصورت مستقیم از تارنمای
http://ytre.ir/KetabPaeizRadioPDF دریافت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر