jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۲۶۶۹۷ ۱۲ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۵:۳۰

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه از دستگیری ۲ برادر سارق حرفه ای منزل و لوازم خودرو خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان یک نیسان لوازم سرقتی کشف شد.

دستگیری برادران سارق در مشیریه

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ سید امین موسوی پور در تشریح این خبر، بیان داشت: تعدادی از اهالی محل مشیریه به کلانتری تماس و اظهار داشتند: فردی که اخیراً از زندان آزاد شده است پس از رهایی از زندان با همکاری برادرش مشغول به سرقت منزل و لوازم خودرو شده است.

این مقام انتظامی بیان داشت: با تشکیل پرونده‌ای در این خصوص بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و تیمی از مأموران عملیات کلانتری مسئولیت پرونده را عهده دار شدند.

وی اظهار داشت: در تحقیقات محلی که توسط مأموران کلانتری انجام شد به دست آمد که متهمان در طول یک ماه اخیر در چندین مرتبه با یک دستگاه خودروی نیسان لوازم سرقتی را به مخفیگاهشان منتقل و افراد مشکوکی نیز به این محل در تردد هستند.

سرهنگ موسوی پور با اشاره به اینکه پس از تأیید صحت خبر نتیجه اقدامات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار داده شد، ادامه داد: تیمی از مأموران عملیات کلانتری با هماهنگی مقام قضائی برای دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهمان اعزام شدند.

کلانتر محله مشیریه عنوان کرد: مأموران پس از مراجعه به محل و کنترل تردد متهمان موفق شدند یکی از سارقان در جلوی در ورودی مخفیگاه متهمان دستگیر و متهم دوم پرونده را نیز در همان عملیات در مخفیگاه متهمان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی از مخفیگاه متهمان تعداد یک نیسان اقلام سرقتی منزل و لوازم خودرو کشف شد، گفت: هر ۲ متهم به همراه اموال کشف شده به کلانتری منتقل شدند.

رئیس کلانتری مشیریه گفت: تحقیق از متهمان برای شناسایی مال باختگان و کشف جرایم آنان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: