jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۲۰۸۷۷ ۱۱ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۲:۴۷

لژیونر ملی‌پوش فوتبال کشورمان که در تیم برایتون انگلیس توپ می‌زند، یکی از 11 فوتبالیستی است که در فصل گذشته نتوانستند درخشش کافی داشته باشند اما برای فصل آینده در انتظار عملکردی بهتر هستند.

جهانبخش، بازیکن فراموش‌ شده لیگ انگلیس که می‌تواند بدرخشد!

به گزارش جام جم آنلاین از فارس،سایت یاهو، گزارشی مفصل از 11 بازیکن شاغل این لیگ کرد. در این گزارش در کنار علیرضا جهانبخش، از کالوم چمبرز(آرسنال)، کوین میرالس(اورتون)، استیون دفور، نیک پوپه(برنلی)،، میشی باتشوی، کورت زوما(چلسی)، ژوئل وارد(کریستال پالاس) و دوایت گایل(نیوکاسل) نام برد.

گزارشگر این رسانه از این نفرات به عنوان بازیکنانی که هواداران و رسانه‌ها در فصل قبل انتظار فراوانی داشتند اما نتوانستند جایگاهی مطلوب بیابند، نام برد.

البته در ادامه عنوان کرد این نفرات می‌توانند در فصل آینده به عملکرد خوبی برسند.به همین خاطر تیتر مقاله خود را چنین برگزید:

11 فراموش‌ شده لیگ برتر؛ بازیکنانی که در فصل جدید خیلی بهتر می‌توانند باشند!

همچنین در مورد لژیونر ایرانی نوشت: امید به علیرضا در فصل گذشته به خاطر 22 گلی که برای «آ.زد آلکمار» هلند در فصل قبل‌تر از آن زد، زیاد بود.اما بازیکن ملی‌پوش ایرانی مجبور بود بجنگد تا بگوید رقم رکورد انتقالش به حق بوده است.

اما اکنون تحت هدایت گراهام پوتر، سرمربی جدید او این امکان را دارد که در فصل بعد بهتر از قبل باشد.او می‌تواند عملکرد فصل قبل که گلی نزد و پاس گلی نداد، را خیلی بهبود ببخشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: