jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۱۱۵۵۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۹:۵۳

فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت از دستگیری کلاهبردار خودرو در بیمارستان قلب شهید رجایی خبر داد.

دستگیری کلاهبردار خودرو در بیمارستان شهید رجایی

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سرهنگ رضا جنتی درباره نوعی کلاهبرداری در بیمارستان شهید رجایی اظهارداشت: بر اساس اطلاع واصل شده از پلیس آگاهی قم، ماموران انتظامی مستقر در بیمارستان از حضور فردی سابقه دار و تحت تعقیب پلیس با خبر شدند که در بیمارستان شهید رجایی رفت و آمد داشت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی قم با دریافت نیابت قضایی و هماهنگی‌های انجام شده، سریع وارد عمل شدند و بامداد امروز در حالیکه متهم طبق روال برای استراحت شبانه در قسمتی که برای همراهان بیماران جهت استراحت در نظر گرفته شده بود حضور یافت این متهم 42 ساله را دستگیر کردند.

وی افزود: متهم به اتهام کلاهبرداری در زمینه خرید و فروش خودرو ، سرقت به عنف و سرقت خودرو در شهر قم تحت تعقیب بود و به همین دلیل برای اینکه به راحتی از سوی پلیس شناسایی نشود، شب‌هایی را یکی در میان به قسمت استراحت همراهان بیمارستان شهید رجایی می‌آمد و بعد از اینکه خودروی اسپورتج خود را در پارکینگ همراهان بیمار در بیمارستان پارک می‌کرد، شب‌ها را در پوشش همراهان بیمار به استراحت می‌پرداخت.

این مقام انتظامی ادامه داد: براساس گفته‌های یکی از همراهان بیمار، متهم برای اینکه کسی به او مشکوک نشود یک ظاهر خیرنما به خود گرفت و حتی برای بعضی از بیماران اقلام خوراکی نیز خریداری می‌کرد تا به این شکل توسط همراهان بیمار مورد شک قرار نگیرد.

سرهنگ جنتی در انتها بیان داشت: متهم پس از توقیف خودروی اسپورتج‌اش بازداشت و برای انجام تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی قم منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: