jamejamonline
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۱۲۰۴۷۵۷ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۴:۲۳

مراسم اختتامیه جشنواره نویسندگی خودنویس و اهدای جوایز نفرات برتر این مسابقه به همت نشر جام جم برگزار شد.

تقدیر نشر جام جم از برگزیدگان جشنواره «خودنویس» (+تصاویر)

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین؛ روز گذشته، مراسم اختتامیه جشنواره نویسندگی خودنویس به همت نشر جام جم برگزار شد.

این مراسم که در جمع 20 نویسنده برتر جشنواره خودنویس و با حضور داوران این مسابقه برگزار شد، با سخنرانی صفایی‌نژاد، مدیر نشر جام جم و توضیحات او پیرامون اهداف و آینده این جشنواره شروع شد.

سید بشیر حسینی، چهره آشنای این روزهای شبکه سوم سیما که تخصص اصلی او سواد رسانه‌ای است به ارائه نکاتی پیرامون اهمیت کشف استعداد و توجه به نسل‌های جوان در حوزه نویسندگی پرداخت.

رونمایی از نسخه صوتی کتاب «سه کاهن» با حضور نویسنده و گوینده آن هم بخش دیگری از این مراسم بود که اجرای زنده گوینده این کتاب با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

در پایان نیز، جوایز 3 نفر برتر این جشنواره طبق قول قبلی به آن‌ها اهدا و از تمام 20 نفر برگزیده دیگر نیز تقدیر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر