jamejamonline
استان ها تهران کد خبر: ۱۱۹۹۲۵۶ ۱۶ فروردين ۱۳۹۸  |  ۱۷:۱۰

شهردار اوشان، فشم و میگون گفت: اهالی اوشان، فشم و میگون با ورود سامانه بارشی جدید از تردد در مناطق کوهستانی و حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند.

اهالی اوشان، فشم و میگون از تردد غیرضروری در شهر خودداری کنند

به گزارش جام جم آنلاین، مسعود کرم زاده در گفتگو با مهر در خصوص ورود سامانه بارشی جدید به استان تهران گفت: با توجه به اینکه بعد از چند روز آرامش نسبی باز هم جو کشور متلاطم می‌شود و بارندگی‌های هفته آینده پیش قراول یک سیستم قدرتمند دیگر است که به گزارش هواشناسی از فردا به منطقه رودبارقصران می‌رسد به آگاهی مردم شریف رودبار قصران می‌رساند بر اساس اطلاعیه‌های هواشناسی، سامانه‌ی بارشی که از امشب وارد کشور می‌شود و شروع به بارش می‌کند.

کرم زاده با اشاره به اینکه در بعضی ساعات بارش باران شدید و وزش باد گاهی رگبار، رعد و برق و در ارتفاعات مه گرفتگی و بارش برف را خواهیم داشت گفت: شهروندان گرامی از ترددهای غیر ضروری در مناطق کوهستانی و حاشیه رودخانه‌ها و مسیرها پر خطر جداً خودداری کنند.

شهردار اوشان، فشم و میگون با بیان اینکه مردم این منطقه باید از تردد در مناطق کوهستانی و حاشیه رودخانه‌ها پرهیز کنند افزود: از شهروندان می‌خواهیم منازل حاشیه رودخانه‌ها را تخلیه کنند و در این خصوص اعلام می‌کنیم که شهرداری اوشان، فشم و میگون با تمام قوا در خدمت عزیزان هستند و خواهشمندیم در صورت بروز حادثه همکاری لازم را با واحد خدمات شهری و نواحی سه گانه داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: