jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۸۶۷۹۰ ۰۳ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۰:۲۲

به احتمال خیلی زیاد تیم ملی عربستان در دوره بعدی جام ملت ها آسیا مسابقات را با سه امتیاز منفی آغازمی کند .

رسوایی برای تیم ملی فوتبال عربستان!

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم ملی عربستان به علت تخلف در بازی دادن حمدان الشمرانی هافبک 22 ساله باشگاه الفیصلی در انتظار محرومیت سنگینی است.

این جریمه در نظر گرفته شده به این دلیل اعمال می شود که حمدان الشمرانی بازیکن ملی پوش تیم ملی عربستان در مسابقات زیر 23 سال های آسیا که در کشور چین برگزار می شد به خاطر گرفتن کارت قرمز در آخرین دیدار آن تورنمنت طبق قانون کنفدارسیون نمی توانست درلیست دیداراول عربستان در جام ملت های آسیا حضور داشته باشد.

حمدان الشمرانی در مسابقات آسیایی زیر 23 سال که در چین برگزارمی شد در دیدارمقابل مالزی که با شکست یک برصفر این تیم همراه شده بود در دقیقه 95 از بازی اخراج شد و طبق قانون AFC حق حضوردرلیست اولین بازی عربستان در جام ملت ها در مقابل کره شمالی را نداشت .این بازیکن به این خاطر متولد 1996 است و دیگر نمی تواند در تیم زیر 23 ساله ها بازی کند محرومیتش شامل حال تیم ملی بزرگسالان عربستان می شود.

به این صورت تیم ملی عربستان به دلیل تخلف در بازی دادن او به احتمال زیاد مسابقات جام ملت های آسیا در دوره بعدی را با سه امتیاز منفی آغاز خواهد کرد یا این بازیکن را از حضور در جام ملت های آسیا محروم خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: