jamejamclick
کلیک شبکه کد خبر: ۱۱۷۲۱۹۶ ۰۱ آبان ۱۳۹۷  |  ۱۷:۴۰

با توجه به خیل عظیم زائران اربعین حسینی و احتمال معطلی در پایانه‌های خروجی کشور زائران باید برای پیشگیری از رومینگ ناخواسته شبکه گوشی موبایل خود را در حالت دستی قرار دهند و تا قبل از خروج از مرز از شبکه موبایل ایرانی متصل باشند.

زائران اربعین شبکه موبایل را در مرز به صورت دستی تنظیم کنند

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، با توجه به خیل عظیم زائران اربعین حسینی احتمال معطلی مسافران در پایانه‌های خروجی کشور وجود دارد و از این رو زائران باید مواردی را برای پیشگیری از رومینگ ناخواسته مدنظر قرار داشته باشند.

زائران در پایانه های مرزی، قبل از ورود به کشور عراق هنگام برقراری تماس، باید برای جلوگیری رومینگ ناخواسته، پوشش شبکه تلفن همراه خود را کنترل کنند.

برای اطمینان بیشتر زائران می‌توانند تنظیمات جستجوی شبکه گوشی را در حالت دستی (manual) قرار دهند و شبکه اپراتور ایرانی را انتخاب کنند.

معولا طبق روال سال های گذشته، اپراتورهای موبایل تمهیداتی می‌اندیشند که تا چندین متر پس از خروج از مرز هنوز آنتن شبکه اپراتورهای ایرانی وجود دارد تا مسافران پس از خروج از مرز برای پیدا کردن همسفران سردرگم نشوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
هر بهار عاشق شوید

هر بهار عاشق شوید

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر