jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۵۴۳۰ ۲۷ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

زهرا نعمتی در چند وقت اخیر حاشیه کم نداشته است. جدا از اتفاق‌هایی که برای او در بازی‌های آسیایی افتاد و به عقیده خیلی‌ها مقصر اصلی آن فدراسیون و در راس آن شعبانی‌بهار، رئیس آن بود باید گفت که حاشیه‌های دیگری هم ظاهرا برای نعمتی قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی وجود داشته است.

ماجرا از این قرار است که پس از نشستن رضا صالحیامیری روی صندلی کمیته ملی المپیک او شرایطی را ترتیب میدهد تا ورزشکاران با او دیدار داشته باشند. در یکی از دیدارها که با زهرا نعمتی انجام میشود این ورزشکار از رئیس کمیته المپیک میخواهد تا پیگیر پاداشی که قرار بوده به او بدهند باشند. پاداشی صد میلیونی که نعمتی از فدراسیون طلب داشته است. صالحیامیری همان جا از شعبانیبهار، رئیس فدراسیون میخواهد تا مقدمات پرداخت این پاداش انجام شود که با این واکنش رئیس فدراسیون تیروکمان روبهرو میشود: «فعلا پولی نداریم که به او بدهیم.» پس از شنیدن این خبر صالحیامیری از شعبانیبهار میخواهد تا 50 میلیون را فدراسیون پرداخت کند و 50 میلیون را هم کمیته ملی المپیک تقبل کند. همان روز کمیته این رقم را واریز میکند و جالب اینجاست که ظاهرا فدراسیون تیروکمان 50 میلیون پرداختی به زهرا نعمتی نداشته است. اگر مسؤولان فدراسیون ادعا میکنند که این رقم را به نعمتی پرداخت کردهاند بهتر است که آن را رسانهای کنند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
تفاوت ما با آنها

تفاوت ما با آنها

آنها همین چند وقت کتابشان را در جهان به بیست زبان پخش کردند و چند میلیون از روی آن چاپ کردند که در عصر «انسان خداگونه» هستیم و هوش مصنوعی و دیگر فناوری‌ها چنان کرده که «انسان، مهار خلقت را به دست گرفته است.»

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر