jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۶۲۹۳۴ ۱۴ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۹:۲۱

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: با استفاده از رهنمودهای رهبری می‌توانیم از تمام مشکلات عبور کنیم.

آیت الله جنتی: مردم گرفتاری‌هایی دارند که هر انسان دغدغه مندی را ناراحت می‌کند

آیت‌الله جنتی: گرفتاری‌های مردم هر انسان دغدغه‌مندی را ناراحت می‌کند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم ، آیت الله احمد جنتی رییس مجلس خبرگان رهبری عصر امروز چهارشنبه 14 شهریور در آئین اختتامیه پنجمین اجلاس دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری در محل ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی گفت: ویژگی اجلاس پنجم حضور رییس دو قوه مقننه و قضاییه بود که در یک فضای پرسش و پاسخ اعضای مجلس خبرگان رهبری توانستند با آنها صحبت کنند.

وی افزود: در این دو جلسه مطالبات مقام معظم رهبری در بخش معیشتی نیز مورد توجه تمام اعضای مجلس خبرگان رهبری قرار گرفت.

آیت الله جنتی درباره مطالبات مردمی نیز گفت: مردم گرفتاری‌هایی دارند که هر انسان دغدغه مندی را ناراحت می‌کند. ما نیز در جلسات دو روزه خود به این موضوع مهم پرداختیم.

وی خاطرنشان کرد: با استفاده از رهنمودهای رهبری می‌توانیم از تمام مشکلات عبور کنیم. امروز دشمن دل بسته است با اختلاف و مشکلات داخلی به ما ضربه بزند. قطعا با تلاش خود و توجه به ظرفیت های داخلی در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم. در چهل سال اخیر نیز با لطف پروردگار در تمامی روزهای سخت توانسته ایم پیروزمندانه ظاهر شویم.

آیت الله جنتی در پایان با تشکر از اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: در دو روز اجلاس جلسات منظم و خوبی را داشتیم و لازم است از تمامی اعضا تشکر کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس سیاسی - یادداشت بیشتر
تفاوت ما با آنها

تفاوت ما با آنها

آنها همین چند وقت کتابشان را در جهان به بیست زبان پخش کردند و چند میلیون از روی آن چاپ کردند که در عصر «انسان خداگونه» هستیم و هوش مصنوعی و دیگر فناوری‌ها چنان کرده که «انسان، مهار خلقت را به دست گرفته است.»

سرویس سیاسی - گفتگو بیشتر
سرویس سیاسی - پیشنهاد سردبیر بیشتر
سرویس سیاسی - پیشخوان بیشتر