jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۶۰۶۸۰ ۰۲ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۹:۳۰

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود از جناب‌ خان و رامبد جوان به خاطر شاد کردن مردم به وسیله شوخی با وی تشکر کرد.

تشکر محسن رضایی از جناب خان و رامبد جوان +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، محسن رضایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از جناب‌ خان - عروسک برنامه خندوانه - و رامبد جوان به خاطر شاد کردن مردم به وسیله شوخی با وی تشکر کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به جناب‌ خان گفت: هم استانی عزیزم، از این که با شوخی با من و امثال من در این شرایط دشوار اقتصادی، مرهمی بر دردهای مردم می‌گذارید، از شما و رامبد جوان متشکرم.

رضایی در اینستاگرام نوشت:
هم‌استانی عزیزم، جناب‌خان

از این که با شوخی با من و امثال من در این شرایط دشوار اقتصادی، مرهمی بر دردهای مردم می‌گذارید، از شما و رامبد جوان متشکرم. حتماً می‌دانی که من در این چهل سال، یک روز هم در دولت، مجلس و قوه قضائیه نبوده‌ام.

به دستگاه‌ها کمک کرده‌ام، ولی از آنها به واسطه عملکردشان انتقادات صریحی داشته‌ام و بنابراین در جمع منتقدان تعریف می‌شوم. از دوازده انتخابات ریاست جمهوری، در دو تای آنها شرکت کردم و در هر دو انتخابات، به نقل از نظرسنجی‌ها با برنامه‌ترین کاندیداها بودم. در آخرین انتخاباتی که شرکت کردم، مردم عزیز در حدود چهار میلیون نفر که ظاهراً یکی از آنها شما بودید به من رای دادند. در انتخابات سال نود و دو هر یک از کاندیداها شعار یا نمادی را بر سر دست گرفت. من اما یک هزار تومانی در دست گرفتم و گفتم پول ملی ما دارد سقوط می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر