jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۶۰۶۸۰ ۰۲ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۹:۳۰

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود از جناب‌ خان و رامبد جوان به خاطر شاد کردن مردم به وسیله شوخی با وی تشکر کرد.

تشکر محسن رضایی از جناب خان و رامبد جوان +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، محسن رضایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از جناب‌ خان - عروسک برنامه خندوانه - و رامبد جوان به خاطر شاد کردن مردم به وسیله شوخی با وی تشکر کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به جناب‌ خان گفت: هم استانی عزیزم، از این که با شوخی با من و امثال من در این شرایط دشوار اقتصادی، مرهمی بر دردهای مردم می‌گذارید، از شما و رامبد جوان متشکرم.

رضایی در اینستاگرام نوشت:
هم‌استانی عزیزم، جناب‌خان

از این که با شوخی با من و امثال من در این شرایط دشوار اقتصادی، مرهمی بر دردهای مردم می‌گذارید، از شما و رامبد جوان متشکرم. حتماً می‌دانی که من در این چهل سال، یک روز هم در دولت، مجلس و قوه قضائیه نبوده‌ام.

به دستگاه‌ها کمک کرده‌ام، ولی از آنها به واسطه عملکردشان انتقادات صریحی داشته‌ام و بنابراین در جمع منتقدان تعریف می‌شوم. از دوازده انتخابات ریاست جمهوری، در دو تای آنها شرکت کردم و در هر دو انتخابات، به نقل از نظرسنجی‌ها با برنامه‌ترین کاندیداها بودم. در آخرین انتخاباتی که شرکت کردم، مردم عزیز در حدود چهار میلیون نفر که ظاهراً یکی از آنها شما بودید به من رای دادند. در انتخابات سال نود و دو هر یک از کاندیداها شعار یا نمادی را بر سر دست گرفت. من اما یک هزار تومانی در دست گرفتم و گفتم پول ملی ما دارد سقوط می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر