jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۵۵۳۹۷ ۰۳ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۹:۲۷

ویژه برنامه زنده تلویزیونی «عقیق» امروز از ساعت 10 تا 18 به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

«عقیق» ویژه برنامه شبکه چهار در روز ولادت امام رضا (ع)

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهار سیما، ویژه برنامه «عقیق» در5 بخش ازساعت ده تا ساعت ۱۸ ویژه ولادت امام رضا (ع) از استودیو پخش شبکه چهار سیما پخش می شود.

اجرای این ویژه برنامه را به صورت مشترک حامد اکبری و اعظم کریمی بر عهده دارند و با مهمانان حضوری و تلفنی برنامه همچون محسن حسن زاده خواننده و مداح ، حجت الاسلام و المسلمین بهاءالدین ضیایی کارشناس مذهبی گفتگو می کنند.

پخش پلی بک های متنوع ، کلیپ های مولودی، ارتباط تلفنی با کارشناسان آستان قدس رضوی و شعرخوانی شعرا در وصف امام رئوف و معرفی کتابهای جدیدالانتشاردرباره امام رضا (ع) از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

نوروز شنیدنی در رادیو

نوروز شنیدنی در رادیو

نامگذاری سال جدید به نام «سال جهش تولید» عجین شد با كرونا و فضای متفاوتی كه در كشور ما وجود دارد. طعبیتا این مساله بر كنداكتور برنامه‌های رادیویی تاثیر جدی داشت و از اوایل اسفند تغییرات در برنامه‌ها را دستور كار قرار دادیم و ستاد كرونا در معاونت صدا شكل گرفت و بیش از 1366 ساعت برنامه برای پخش از همه شبكه‌های ملی و سراسری تولید و پخش شد.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر