jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۳۰۸۸۸ ۲۸ اسفند ۱۳۹۶  |  ۱۴:۳۷

بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران امسال رکورد جالبی در مصدومیت از خود به جای گذاشتند.

چهارمین استقلالی برای پنجمین بار زیر تیغ جراحان!

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، استقلال تهران پر آسیب دیدگی ترین فصل خود را می گذراند و در زمینه مصدومیت بازیکنانش به رکورد عجیبی دست یافته است. در این فصل کمتر بازیکن این تیم بود که آسیب ندید و کارش به دوا و درمان نرسید. تقریبا همه بازیکنان استقلال در این فصل مصدومیت را تجربه کردند فقط شدت و حدت آن کم و زیاد داشت. در این میان بودند بعضی از بازیکنان این تیم که به دلیل مصدومیت ناچار شدند تن به عمل جراحی بدهند.

به بهانه جدیدترین جراحی بازیکنان این تیم یادآوری می کنیم بازیکنانی را که سبب شدند سالی پر کار برای کادر پزشکی تیم استقلال رقم بخورد.

آبی ها فصل را در حالی شروع کردند که امید ابراهیمی به تازگی عضله پاره شده شکمش را به تیغ جراح سپرده بود و به همین دلیل ۷ بازی ابتدای فصل را کامل از دست داد. ۷ هفته ای که آبی نتایج خوبی هم نگرفتند و در نهایت این نتایج منجر به تغییر و تحول روی نیمکت این تیم شد.

اگر جراحی امید ابراهیمی را هم در بین اعمال جراحی این فصل آبی پوشان حساب نکنیم، پژمان منتظری نخستین بازیکن این تیم بود که از ناحیه کتف دچار صدمه دیدگی شدید شد و دستش را جراحی کرد.

مهدی قائدی دومین بازیکن آبی پوشان که بود که در یک سانحه رانندگی به حدی آسیب دید که از ناحیه کبد دچار عمل جراحی قرار گرفت. قائدی تنها بازیکن استقلال بود که خارج از میدان فوتبال آسیب دید.

شدیدترین و عجیب ترین و فوتبالی ترین صدمه دیدگی در این فصل نصیب لئوناردو پادوانی، بازیکن برزیلی و محجوب تیم استقلال شد.

پادوانی تنها بازیکن جراحی شده آبی پوشان بود که در جریان مسابقه دچار آسیب دیدگی شد و شدت این آسیب دیدگی آنقدر زیاد بود که نه تنها به صورت اورژانسی تحت عمل جراحی قرار گرفت، بلکه وی همچنان بستری است و باید حداقل یکبار دیگر زیر تیغ جراح برود.

و اما محسن کریمی را باید رکورددار جراحی در سال پر جراحی آبی ها دانست. کریمی تنها بازیکن این تیم است که در این فصل دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفت. بار اول از ناحیه کتف و بار دوم از ناحیه زانو. کریمی چهارمین بازیکن آبی ها است که پنجمین جراحی را به این تیم تحمیل کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس ورزشی - یادداشت بیشتر