jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۰۵۹۰۶ ۰۳ دی ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۵

مستند «تهرانگرد» یکشنبه 3 دی ماه به معرفی «بازار گل و گیاه امام رضا (ع)» می پردازد.

بازار گل امام رضا (ع) امشب در «تهرانگرد»

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه پنج سیما، عوامل برنامه ساز مستند «تهرانگرد» در این قسمت به معرفی کامل بازار گل و گیاه امام رضا (ع) واقع در بزرگراه امام رضا (ع)، پتانسیل های اقتصادی، گلخانه های این مجموعه می پردازند.

مستند تهرانگرد نگاهی تحلیلی به موضوعات اجتماعی، اقتصادی، گردشگری و... استان تهران دارد و این مستند هر شب از شبکه پنج سیما به مدت 30 دقیقه پخش می شود.

در این مستند گزارشگر برنامه موضوعی خاص را در سطح استان تهران رصد و بررسی می کند.

بنا بر این گزارش، «تهران را با ما زندگی کنید» عنوان شعار ما در این مستند است و این مستند ماموریت دارد تا تهران را از زوایای متفاوت بررسی و رصد کند.

مستند تولیدی تهرانگرد به تهیه کنندگی و کارگردانی سیاوش ابراهیم زاده هر شب ساعت 22:30 از شبکه پنج به مدت 30 دقیقه پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

نوروز شنیدنی در رادیو

نوروز شنیدنی در رادیو

نامگذاری سال جدید به نام «سال جهش تولید» عجین شد با كرونا و فضای متفاوتی كه در كشور ما وجود دارد. طعبیتا این مساله بر كنداكتور برنامه‌های رادیویی تاثیر جدی داشت و از اوایل اسفند تغییرات در برنامه‌ها را دستور كار قرار دادیم و ستاد كرونا در معاونت صدا شكل گرفت و بیش از 1366 ساعت برنامه برای پخش از همه شبكه‌های ملی و سراسری تولید و پخش شد.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر