jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۰۴۷۴۴ ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۱۰

ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک سیما، پنج شنبه بعد از خبر ساعت 21 با حضور هنرمندان، ورزشکاران و برخی شخصیت های سیاسی برگزار می‌شود.

جزئیات ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک سیما

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه سیما، از شخصیت های سینمایی استاد جمشید مشایخی مهمان این ویژه برنامه خواهد بود و قرار است سنت زیبای حافظ خوانی در شب یلدا را برای مردم اجرا کند.

مهدی جهانی خواننده هم قرار است برای اولین بار به یک برنامه تلویزیونی بیاید نیز در این ویژه برنامه اجرای زنده خواهند داشت.

استاندار کرمانشاه نیز به نمایندگی از مردم زلزله زده کرمانشاه در این برنامه حضور خواهد داشت تا یاد آسیب دیدگان زلزله در شادترین شب زمستان همراه مردم باشد.

لاله و ستاره اسکندری خواهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران نیز از دیگر مهمانان این برنامه خواهند بود.

همچنین در این ویژه برنامه قرار است قرعه کشی جایزه 200میلیونی فروشگاه های زنجیره ای رفاه نیز انجام شود. این جایزه در کمپین لبخند میلیونی به صورت ماهیانه میان مشتریان این فروشگاه قرعه کشی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر