jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۰۴۷۴۴ ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۱۰

ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک سیما، پنج شنبه بعد از خبر ساعت 21 با حضور هنرمندان، ورزشکاران و برخی شخصیت های سیاسی برگزار می‌شود.

جزئیات ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک سیما

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه سیما، از شخصیت های سینمایی استاد جمشید مشایخی مهمان این ویژه برنامه خواهد بود و قرار است سنت زیبای حافظ خوانی در شب یلدا را برای مردم اجرا کند.

مهدی جهانی خواننده هم قرار است برای اولین بار به یک برنامه تلویزیونی بیاید نیز در این ویژه برنامه اجرای زنده خواهند داشت.

استاندار کرمانشاه نیز به نمایندگی از مردم زلزله زده کرمانشاه در این برنامه حضور خواهد داشت تا یاد آسیب دیدگان زلزله در شادترین شب زمستان همراه مردم باشد.

لاله و ستاره اسکندری خواهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران نیز از دیگر مهمانان این برنامه خواهند بود.

همچنین در این ویژه برنامه قرار است قرعه کشی جایزه 200میلیونی فروشگاه های زنجیره ای رفاه نیز انجام شود. این جایزه در کمپین لبخند میلیونی به صورت ماهیانه میان مشتریان این فروشگاه قرعه کشی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر