jamejamonline
استان ها سیستان و بلوچستان کد خبر: ۱۰۹۷۰۵۱ ۰۴ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۳:۴۰

جانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری سارقان مسلحی که در شهرستان ایرانشهر اقدام به سرقت تلفن همراه شهروندان کرده بودند، در قشم خبر داد.

بازداشت سارقان مسلح ایرانشهر در قشم

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ غلامرضا نورا گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با سارقان حرفه ای، ۲ سارق مسلحی که اقدام به سه فقره سرقت گوشی تلفن همراه از شهروندان ایرانشهری کرده و فیلم این سرقت‌ها را در فضای مجازی پخش کرده بودند، موضوع دستگیری این سارقان به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات صورت گرفته مخفیگاه این دو سارق را که به منطقه آزاد قشم فرار کرده بودند شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی آن‌ها را در مخفیگاهشان در قشم دستگیر کردند.

سرهنگ نورا با اشاره به انتقال سارقان به شهرستان ایرانشهر اظهار داشت: این سارقان که دو جوان ۲۰ و ۲۸ ساله می‌باشند در تحقیقات به عمل آمده به انتشار فیلم سرقت‌های خود در فضای مجازی اعتراف کردند.

جانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر در پایان سخنان خود با بیان اینکه این دو سارق پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت که قصد دارند منطقه را ناامن جلوه دهند برخورد می‌کند و از عموم شهروندان درخواست کرد، هرگونه موارد مشکوک را به پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: