jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۷۰۹۵۰ ۱۷ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۵:۲۴

شب گذشته برنامه خندوانه با رقابت دو گروه دیگر مسابقه ادابازی به روی آنتن رفت.

حذف گروه دیو و دلبر از مسابقه ادابازی! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، شب گذشته برنامه خندوانه میزبان دو گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری (جویندگان طلا)، گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) بود.

در ابتدای برنامه خندوانه رامبد جوان درباره قوانین مسابقه ادابازی توضیح داد.

برای آغاز مسابقه، دو گروه به مدت سه دقیقه زمان داشتند برای هم کری بخوانند. در بخش کری خوانی که سه دقیقه طول کشید بیشتر تماشاگران حاضر در استودیو به گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) رای دادند و آنها اولین امتیاز این مسابقه را کسب کردند.

در مرحله اول، گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) 22 امتیاز و گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) 14 امتیاز کسب کردند. این دو گروه با هیجان خاصی مراحل مسابقه را اجرا می کردند.

در مرحله دوم ادابازی هر یک از گروه ها برای گروه مقابل کلماتی را طراحی کرده بودند. البته در مرحله دوم ادابازی هر دو گروه می توانند از امتیازهای مرحله قبل خود استفاده کنند. در این مرحله به خاطر سختی کلمه های طراحی شده نه تنها هیچ کدام از گروهها نتوانستند امتیازی کسب کنند، بلکه گروه دیو و دلبر به دلیل خطایی که داشت یک امتیاز منفی گرفت. در طول برنامه خندوانه دو گروه با یکدیگر کری خوانی داشتند و لحظات شادی برای مخاطبان ایجاد کردند.

در مرحله پایانی مسابقه، کلماتی در گوی قرار داده شده بود و گروه ها می توانستند با امتیازهایی که از مرحله قبل آورده بودند زمان اضافه دریافت کنند و کلمات را حدس بزنند؛ در پایان مراحل مسابقه دو گروه اختلاف امتیاز بسیاری با هم داشتند و گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) 30 امتیاز و گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) 19 امتیاز کسب کردند‌.

در نهایت گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری (جویندگان طلا) با 30 امتیاز به مرحله بعدی صعود کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر