jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۷۰۹۵۰ ۱۷ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۵:۲۴

شب گذشته برنامه خندوانه با رقابت دو گروه دیگر مسابقه ادابازی به روی آنتن رفت.

حذف گروه دیو و دلبر از مسابقه ادابازی! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، شب گذشته برنامه خندوانه میزبان دو گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری (جویندگان طلا)، گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) بود.

در ابتدای برنامه خندوانه رامبد جوان درباره قوانین مسابقه ادابازی توضیح داد.

برای آغاز مسابقه، دو گروه به مدت سه دقیقه زمان داشتند برای هم کری بخوانند. در بخش کری خوانی که سه دقیقه طول کشید بیشتر تماشاگران حاضر در استودیو به گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) رای دادند و آنها اولین امتیاز این مسابقه را کسب کردند.

در مرحله اول، گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) 22 امتیاز و گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) 14 امتیاز کسب کردند. این دو گروه با هیجان خاصی مراحل مسابقه را اجرا می کردند.

در مرحله دوم ادابازی هر یک از گروه ها برای گروه مقابل کلماتی را طراحی کرده بودند. البته در مرحله دوم ادابازی هر دو گروه می توانند از امتیازهای مرحله قبل خود استفاده کنند. در این مرحله به خاطر سختی کلمه های طراحی شده نه تنها هیچ کدام از گروهها نتوانستند امتیازی کسب کنند، بلکه گروه دیو و دلبر به دلیل خطایی که داشت یک امتیاز منفی گرفت. در طول برنامه خندوانه دو گروه با یکدیگر کری خوانی داشتند و لحظات شادی برای مخاطبان ایجاد کردند.

در مرحله پایانی مسابقه، کلماتی در گوی قرار داده شده بود و گروه ها می توانستند با امتیازهایی که از مرحله قبل آورده بودند زمان اضافه دریافت کنند و کلمات را حدس بزنند؛ در پایان مراحل مسابقه دو گروه اختلاف امتیاز بسیاری با هم داشتند و گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) 30 امتیاز و گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو و دلبر) 19 امتیاز کسب کردند‌.

در نهایت گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری (جویندگان طلا) با 30 امتیاز به مرحله بعدی صعود کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
وظیفه آگاهی بخشی

وظیفه آگاهی بخشی

به نظر من باوجود برخی تلاش‌ها، در برنامه‌های تلویزیونی نوروز امسال تنوع وجود نداشت، درحالی‌که انتظار می‌رفت امسال که مردم در خانه‌ها هستند، فیلم‌های متنوعی از شبکه‌های مختلف برایشان به نمایش گذاشته شود؛ به همین دلیل تنها چیزی که خیلی طرفدار داشت، همین سریال «پایتخت» بود که آن هم مسیری زیگزاگی طی کرد.

باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

سخت است ولی ...

سخت است ولی ...

روزهای سختی است.همه در حال مبارزه اند و تلاش می کنند تا سلامتی خود و اطرافیانشان را حفظ کنند. همه می‌خواهند زندگی آرام تر و آسیب های کمتری را برای خود و دیگران ایجاد کنند.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر