jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۷۰۴۲۶ ۱۵ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۲

شب گذشته برنامه خندوانه با رقابت میان دو گروه دیگر مسابقه ادابازی به روی آنتن رفت.

رقابت نفس‌گیر مسابقه ادابازی / حذف احسان کرمی توسط گروه صدا سیما +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، شب گذشته برنامه خندوانه میزبان دو گروه احسان کرمی و آرین کرمی (برادران تاچی بانا) محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) بود.

در ابتدای برنامه خندوانه رامبد جوان درباره قوانین مسابقه ادابازی توضیح داد.

برای آغاز مسابقه، دو گروه به مدت سه دقیقه زمان داشتند تا برای هم کری بخوانند. در این بخش کری‌خوانی سه دقیقه طول کشید، احسان کرمی در برنامه خندوانه کری‌خوانی نسبت به گروه مقابل داشت. در کمال تعجب بیشتر تماشاگران حاضر در استودیو به گروه محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) رای دادند و آنها اولین امتیاز این مسابقه را کسب کردند.

در مرحله اول، گروه احسان کرمی و آرین کرمی (برادران تاچی بانا) 33 امتیاز و گروه محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) 31 امتیاز کسب کردند.

این دو گروه با هیجان خاصی اجرا می‌کردند و توانستند بیشترین امتیازها را کسب کنند.

امتیاز دو گروه به هم بسیار نزدیک بود و این موضوع هیجان مسابقه را بیشتر کرد.

در مرحله دوم ادابازی هر یک از گروه‌ها برای گروه مقابل کلماتی را طراحی کرده بودند، در این مرحله فقط گروه محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) توانستند دو کلمات را حدس بزنند و به دلیل زمان باقی مانده تنها 4 امتیاز دریافت کردند. البته در مرحله دوم ادابازی هر دو گروه می‌توانند از امتیازهای مرحله قبل خود استفاده کنند.

در مرحله پایانی کلماتی در گوی قرار داده بودند و گروه‌ها می‌توانستند با امتیازهایی که از مرحله قبل آورده بودند، زمان دریافت کنند و کلمات را حدس بزنند. دو گروه رقابت نفس‌گیر و نزدیکی با هم داشتند. در این مرحله گروه احسان کرمی و آرین کرمی (برادران تاچی بانا) 51 امتیاز و گروه محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) 57 امتیاز کسب کردند.

در نهایت گروه محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو (صدا سیما) با 57 امتیاز به مرحله بعدی صعود کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
سرویس فرهنگی - یادداشت بیشتر
بهار می آید، کرونا می رود

بهار می آید، کرونا می رود

بهار در راه است، مثل هر سال همین موقع. زمستان می رود و بهار می آید. همین گزاره ساده و طبیعی که تکرار هر ساله طبیعت است به ما یادآوری می کند کرونا هم می‌رود و روزهای سلامت گذشته بازمی گردد.

عیدی پایتختی‌ها به مردم

عیدی پایتختی‌ها به مردم

آدم‌ها آرزوی زیادی دارند برای خود و دیگران. در شرایط فعلی جامعه ما و جامعه جهانی آرزوهای شخصی و آرزوهای گروهی در هم گره خورده اند.

عید یعنی حال خوب

عید یعنی حال خوب

از عید پارسال،از لحظه تحویل سال،از بهار نارنج که کنار هم بودیم کدام مان فکرش را می‌کردیم سالی اینقدر سخت و پر حادثه را تجربه کنیم؟ تقویم امسال را از فروردینش که ورق بزنید تا همین اسفند پر بوده از سختی و حادثه.

سرویس فرهنگی - گفتگو بیشتر